Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

arduino/leonardo - programowanie graficzne arduino

szczypiorhahaha 08 Mar 2014 23:15 3489 7
  • #1 08 Mar 2014 23:15
    szczypiorhahaha
    Poziom 10  

poszukuje programu do programowania arduino w jakimś graficznym języku tak jak jest to w realizeże (bramki logiczne itp) lub w plc siemensa jeśli zna ktoś rozwiązanie tego problemu będę bardzo wdzięczny :)

0 7
  • #2 08 Mar 2014 23:25
    piotrva
    Moderator na urlopie...

Niestety nie widziałem czegoś takiego, kiedyś było LD Micro, możesz poszukać Code Flow AVR, ale nie wiem czy będzie coś miało wsparcie dla tego procesora.
    A dlaczego chcesz wybrać taki nieprzyszłościowy język, a raczej metodę na popełnianie programów?

0
  • #3 08 Mar 2014 23:57
    szczypiorhahaha
    Poziom 10  

ponieważ tego języka uczyli mnie w szkole :( a jakim innym języku można by było pisać programy na arduino i w jakim programie? :)

0
  • #4 09 Mar 2014 10:01
    gaskoin
    Poziom 38  

Nie wiem jak z Arduino, ale niektóre procesory da się programować w labview firmy National Instruments i w matlab simulink. Poszukaj czegoś w necie na ten temat dalej.

Pisać można w języku C

0
  • #5 09 Mar 2014 15:40
    emarcus
    Poziom 35  

Notatka moderatora napisał:
    :
    Proszę poprawić pisownię. Jak zaczynamy zdania, ortografia, interpunkcja, stylistyka. Regulamin p. 3.11.3. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych

On nie używa języka polskiego. Jest to relatywnie nowy język; - "TEXTING", do którego nie opracowano i nie są wymagane żadne zasady językowe. Język ten rozwija się bardzo prężnie .../ jak chwasty w moim ogródku.

e marcus

-1
  • #6 10 Mar 2014 22:42
    przemek-maly
    Poziom 15  

Witam
    Poczytaj o ArduBlock

0
  • #7 07 Kwi 2014 13:25
    mariaszek
    Poziom 11  

W nowym Flowcode 6 jest możliwość programowania arduino/leonardo .Pozdrawiam :-)

0
  • #8 20 Maj 2014 16:43
    iphonek
    Poziom 15  

Sprawdź ArduBlock, to jest projekt jednego autora w 100 % za darmo lub Modkit trochę bardziej rozbudowane nowocześniejsze ale chyba są jakieś opłaty ale do testów jest free.

0