Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung/UE40F7000 - Czy da się podłączyć dropboxa lub google drive do smart tv?

gkmaster 09 Mar 2014 08:21 5307 12
  • #1 09 Mar 2014 08:21
    gkmaster
    Poziom 17  

Witam
    Mam TV Samsung 40F7000 - pytanie udało się komuś podłączyć dropboxa albo google drive do smart tv? W aplikacjach samsunga nie znalazłem więc pytanie czy jest to osiągalne by w jakiś sposób podłączyć te wirtualne dyski?

0 12
  • #2 09 Mar 2014 11:44
    anmedia
    Poziom 39  

Dopoki producenci telewizorow nie udostepnia specjalnej aplikacji nie bedzie takiej mozliwosci.

0
  • #3 09 Mar 2014 13:58
    gkmaster
    Poziom 17  

W Philips 6008 miałem app-kę dropbox a w samsungu tego nie ma - trochę mnie to dziwi.

0
  • #4 09 Mar 2014 19:52
    anmedia
    Poziom 39  

To nie ma sie co dziwic. Znam Philipsa i od zawsze szedl z jakoscia swoich produktow i mial swoje rozwiazania bardzo przemyslane. Jak widac to nie idzie w parze z tym co robi samsung czy LG. Tutaj liczy sie sprzedaz, jakosc jest juz na drugim miejscu. Robia to co "ludzie chca" a chca ... gry w TV, youtube, pogode, skype ... i wiele innych pierdol. Pewnie bedzie trzeba poczekac jeszcze jakis czas, generalnie w telefonach robia co moga by do ich produktow niczego nie brakowalo.

0
  • #5 09 Mar 2014 21:02
    gkmaster
    Poziom 17  

Co do produktów Philips i ich jakości to niestety się z tobą nie zgodzę przynajmniej w telewizorach - gdyż byłem nieszczęsliwym posiadaczem Philips-a PFL6008K przez 4 tygodnie z czego w tym czasie zdążył się zepsuć 3 razy, a ja zdołałem go jedynie pooglądać łącznie przez ok tydzień - resztę czasu TV spędził w serwisie bądź w oczekiwaniu na serwis.
    Sam TV cholernie wolny aż wręcz irytujący (przełączanie kanałów, smart tv,) potrafiący się zawiesić z byle powodu.

Jakość w Philips to wykończenie - rzeczywiście w tym TV było bardzo dobre.

Naszczęście udało mi się oddać ten złom i zamienić go na Samsunga UE40F7000 - wysoka seria - generalnie przepaść w porównaniu do tego philipsa. Samsung poprostu działa szybko, sprawnie i jak narazie bezawaryjnie.

Tu opisałem wady i zalety tego TV - http://www.opineo.pl/opinie-4841085-philips-42pfl6008k.html

0
  • #6 28 Mar 2014 17:28
    gkmaster
    Poziom 17  

Jednak da się podłączyć wirtualne dyski do TV Samsung - poniżej odpowiedź od Samsugn.pl - rzeczywiście działa przynajmniej dropbox

Cytat:
    Aby skorzystać z dysku sieciowego typu Dropbox, należy wybrać: SMARTHUB > MOJE PLIKI > CAŁA ZAWARTOŚĆ > PAMIĘĆ W SIECI.
    Zostanie Pan poproszony o zalogowanie do Konta Samsung. Jeśli nie stworzył Pan jeszcze takiego konta, może Pan to zrobić wybierając kolejno: MENU > FUNKCJE SMART > KONTO SAMSUNG > STWÓRZ KONTO.
    Po wykonaniu tych czynności pojawi się Panu możliwość korzystania z dysków sieciowych:

- Dropbox
    - OneDrive
    - SugarSync
    - Box
    [/quote]

0
  • #7 04 Lis 2014 19:55
    aqustic
    Poziom 12  

Witam !
    Mam taki sam telewizor i chciałbym się zapytać, czy da się wejść d niego po ftp i jak to zrobić, no i czy jakaś lista kanałów c+ jest do niego?
    Dziękuję z góry

0
  • #8 22 Lut 2015 17:46
    gkmaster
    Poziom 17  

to trzeba raczej napisać do producenta - poprzez przeglądarkę nie da się dostać ani po www ani po ftp.

Ma slot na kartę z platformy cyfrowej ale z tego co wiem to taką kartę oferuje tylko Cyfrowy Polsat.

1
  • #9 22 Lut 2015 17:54
    aqustic
    Poziom 12  

Ponoć się da wejść po ftp tylko trzeba zainstalować program SamyGo i nie można aktualizować TV czytałem na niemieckim forum, a mój jest zaktualizowany no i niestety:(

0
  • #10 22 Lut 2015 18:18
    gkmaster
    Poziom 17  

A właściwie do czego chcesz wykorzystywać FTP?

1
  • #11 22 Lut 2015 18:26
    aqustic
    Poziom 12  

Chodzi mi o dodawanie ręcznie wigetów poprzez ftp

0
  • #12 22 Lut 2015 18:32
    gkmaster
    Poziom 17  

aha - no to jak by ci się udało jeszcze rozkminić możliwość przyjmowania strumienia RTP Video to było by super - chodzi o podgląd z kamer CCTV.

0
  • #13 22 Lut 2015 18:34
    aqustic
    Poziom 12  

Nie próbowałeś szukać na zagranicznych forach ze strumieniem RTP

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo