Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b5 - stukanie w zawieszeniu

aro383 09 Mar 2014 12:08 2415 3
  • #1 09 Mar 2014 12:08
    aro383
    Poziom 5  

Witam mam dość poważny problem z zawieszeniem chodzi o to że nie znalazłem pomocy na żadnym forum na necie ale może zacznę od początku
    Może z pół roku temu zaczęło stukać zawieszenie oczywiście nie czekałem zbyt długo tylko umówiłem się z mechanikiem i je wymieniłem i to był chyba błąd bo stukanie pozostało a stare zawieszenie wyglądało prawie idealnie pojechałem w ramach reklamacji wymienił w nowym zawieszeniu jakieś gumy a problem pozostał byłem na 3 diagnozach każda gdzieś indziej ale nic nie wykazały zawieszenie niby dobre amortyzatory też najgorsze jest to że gdy jadę przejechać się z mechanikiem te pier.... stukania ustają jak ręką odjął (chyba będę go woził w bagażniku) dodam jeszcze że te stukania częściej pojawiają się na małych nierównościach niż na dużych a przy ruszaniu z góry przy mocno skręconych kołach w prawo słychać uderzenie i dźwięk jakby odbicie czy pękniecie sprężyny oczywiście sprężyny są dobre może to coś z silnikiem nie tak??

0 3
  • #2 09 Mar 2014 13:37
    justyna5551
    Poziom 18  

Dobrze wyposażona stacja diagnostyczna i kumaty diagnosta.Z opisu wynika że mocowanie zespołu napędowego ale to wróżbiarstwo.

0
  • #3 09 Mar 2014 14:22
    ciacho840
    Poziom 11  

sprawdź poduszkę silnika, możliwe że do wymiany łożyska amorów

0
  • #4 09 Mar 2014 15:35
    kwok
    Poziom 39  

Możliwe że stuka amortyzator wewnątrz (będzie tłumił jak należy ale bywa że przy tym stuka) jak i możliwe że jest luz w maglownicy.

0