Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3020 - legenda klasyki hi-fi

Melepeta36 09 Mar 2014 12:21 2169 0
  • #1 09 Mar 2014 12:21
    Melepeta36
    Poziom 14  

Sprzedam wzmacniacz NAD 3020. Stan wizualny niemalże idealny, co widać na zdjęciach, które sam robiłem i nie są w żaden sposób korygowane i poprawiane. Niewielkie dwie ryski z tyłu na górze obudowy i otarcia farby na górnych rogach panela przedniego. Widać to wszystko na zdjęciach. Przedni panel bez najmniejszej ryski.
    Technicznie w 100% sprawny. Wszystko działa jak należy. Potencjometry nie trzeszczą. Oryginalne końcówki mocy. Możliwość rozłączenia sekcji przedwzmacniacza i końcówki mocy (oryginalne zworki).
    Gra pięknie. Kupiłem go kiedyś, bo mając kino domowe Yamaha, chciałem wrócić do stereo. Filmów nie oglądałem a muzyki słucham dużo. Nie wiedziałem jaki wzmacniacz wybrać. Zdecydowałem się na ten, bo chciałem posłuchać jak brzmi legenda. A że wcześniej kupiłem do kina kolumny Tannoy Mercury V4, to było na czym. Słuchałem i nie mogłem przestać. Brzmienie ciepłe, niemal lampowe. Muzyka ma duszę, są w niej emocje, aż chce się słuchać. Dodam, że CD też NAD C542. Były potem jeszcze inne wzmacniacze, ale żaden nie grał jak ten. Porównywałem z Yamaha AX-570, Pioneer A-676 a nawet z NAD C370. Yamahy nie dało się słuchać, kłuła w uszy wysokimi tonami. Pioneer już lepiej, ale do tego NAD-a daleko mu było. NAD C370, potężny wzmacniacz o wiele nowszy. Dźwięk potężny, bas ogromny, dużo szczegółów, ale grał sucho bez emocji. Posłuchałem jeden wieczór i wróciłem do tego NAD-a 3020. Dopiero Creek Evo godnie go zastąpił, ale to już kilkukrotnie droższy wzmacniacz. A że ten Nad 3020 to legenda można przeczytać np. na portalu hifi.pl w poradniku jak kupować używane wzmacniacze.
    http://www.hifi.pl/porady/uzywany-wzmacniacze.php
    Więcej zdjęć na e-mail.
    Zapraszam do obejrzenia i posłuchania.

cena 550 zł [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3020 - legenda klasyki hi-fi

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów