Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ursus c360 - nie można właczyć wałka

09 Mar 2014 15:19 5178 4
  • Poziom 1  
    Witam. Mam pytanie na które prosiłbym o odpowiedź.
    Otóż tak jak w temacie mam problem z włączeniem wałka. Dokładnie sprawa wygląda tak że myślałem że to wina dźwigni od włączania WOMu więc zdjąłem pokrywę skrzyni, ale okazało się że dźwignia wygląda całkiem w porządku. Próbowałem łapką popchnąć prowadnice ale dochodzi do pewnego momentu i staje. Dopiero jak delikatnie druga osoba kręci wałkiem w lewo w prawo to "zaskakuje". Spotkał się może ktoś z takim przypadkiem? Z góry dzięki za odpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    A po ręcznym włączeniu wałka i trzymaniu sprzęgła w pozycji wciśniętej co dzieje się z wałkiem? Obraca się powoli, czy stoi w miejscu? Tę próbę proszę przeprowadzić przy braku obciążenia na wałku, tzn niech tylko pompa hydrauliczna będzie obciążeniem. A sprzęgło nie było ostatnio wymieniane, regulowane itp?
  • Poziom 8  
    odkręć tylną obudowę wom 4 śruby m 10 wyciągnij wałek obejrzyj stan ząbków oraz trzpienia podporowego miałem podobne objawy i wysypane ząbki
  • Specjalista Maszyny Rolnicze
    To lepiej odkręcić talerz z pompą. Najczęściej chyba siada podstawa z napędem pompy. Ale pierwsze przyjrzał bym się regulacji sprzęgła.
  • Poziom 15  
    Nie do końca rozumnie twoje pytanie jeśli nie trafiłem opisz dokładnie. Pompa działa tylko wyskakuje wałek pod obciążeniem to masz zgięty lub odkręcony wodzik w tylnym moście.