Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Captur, 1.2 TCe - Uruchamianie auta - pytanie o kartę Hands Free

ufoludek 09 Mar 2014 19:53 3060 4
  • #1 09 Mar 2014 19:53
    ufoludek
    Poziom 8  

Witam serdecznie. Posiadam samochód Renault Captur z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem 1.2 TCe 120 KM. Mam pytanie w kwestii odpalania samochodu. Chodzi mi o to czy po wyłączeniu silnika, żeby uruchomić go po chwili ponownie muszę wyjąć kartę Hands Free, włożyć ją do czytnika, poczekać aż wszystkie kontrolki zgasną i wtedy mogę uruchomić silnik, czy mogę od razu uruchomić silnik?
    Pozdrawiam.

1 4
  • #3 12 Mar 2014 00:11
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda

Captur ma fajny schowek, na pewno znajdziesz w nim instrukcję obsługi która nie gryzie i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Nie musisz wkładać do czytnika, jedyne co się zmieniło (niestety) jeśli chodzi o kartę HF, to to że aby otworzyć auto musisz wdusić guzik w klamce, w poprzednich modelach wystarczyło za klamkę pociągnąć, za to aby zamknąć wystarczy się oddalić z kartą gdzie w poprzednich modelach trzeba było wdusić guzik.

0
  • #4 12 Kwi 2017 18:17
    emiliio
    Poziom 1  

Panowie jak się wyjmuje kartę pamięci na której jest mapa navi z captura ? Trzeba coś przycisnąć jakiś czarny guzik który jest przy tej karcie - taki mały czarny ząbek, czy coś innego ? Pytam tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu. Z góry dziękuje za odpowiedź

2
  • #5 12 Kwi 2017 21:55
    milejow
    Poziom 42  

emiliio napisał:
    Panowie jak się wyjmuje kartę pamięci na której jest mapa navi z captura ?

Jak każdą kartę SD-naciska się i sama się wysunie.

0