Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Captur, 1.2 TCe - Uruchamianie auta - pytanie o kartę Hands Free

09 Mar 2014 19:53 3795 4
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie. Posiadam samochód Renault Captur z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem 1.2 TCe 120 KM. Mam pytanie w kwestii odpalania samochodu. Chodzi mi o to czy po wyłączeniu silnika, żeby uruchomić go po chwili ponownie muszę wyjąć kartę Hands Free, włożyć ją do czytnika, poczekać aż wszystkie kontrolki zgasną i wtedy mogę uruchomić silnik, czy mogę od razu uruchomić silnik?
    Pozdrawiam.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Captur ma fajny schowek, na pewno znajdziesz w nim instrukcję obsługi która nie gryzie i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Nie musisz wkładać do czytnika, jedyne co się zmieniło (niestety) jeśli chodzi o kartę HF, to to że aby otworzyć auto musisz wdusić guzik w klamce, w poprzednich modelach wystarczyło za klamkę pociągnąć, za to aby zamknąć wystarczy się oddalić z kartą gdzie w poprzednich modelach trzeba było wdusić guzik.
  • Poziom 1  
    Panowie jak się wyjmuje kartę pamięci na której jest mapa navi z captura ? Trzeba coś przycisnąć jakiś czarny guzik który jest przy tej karcie - taki mały czarny ząbek, czy coś innego ? Pytam tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu. Z góry dziękuje za odpowiedź
  • Poziom 43  
    emiliio napisał:
    Panowie jak się wyjmuje kartę pamięci na której jest mapa navi z captura ?

Jak każdą kartę SD-naciska się i sama się wysunie.