Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zasadność reklamacji telefonu Sony Xperia M

kamilbyy 10 Mar 2014 14:12 2700 5
  • #1 10 Mar 2014 14:12
    kamilbyy
    Poziom 2  

Witam Wszystkich. Panowie Serwis Sony zakwestionował moją reklamacji Xperii M, gdyż twierdzi, że uszkodzenie powstało z mojej winy (uszkodzenie mechaniczne płyty głównej lub jej komponentów). Telefon użytkowałem normalnie, chuchając, dmuchając na niego. Czy jest sens szukać rzeczoznawcy, czy w przypadku takiego uszkodzenia nie mam szans? Zasadność reklamacji telefonu Sony Xperia M

1 5
  • #3 10 Mar 2014 14:17
    sm233
    Poziom 37  

Złącze jest mechanicznie uszkodzone więc nikt tu nic nie zdziała. Trzeba wymienić i tyle ale to już odpłatnie.

0
  • #4 10 Mar 2014 14:21
    MLRwin
    Poziom 17  

Nie masz szans wygrać. Można podgiąć pin i powinno chodzić. Z czym ogólnie masz problem w tym telefonie? Nie wykrywa go komputer?

0
  • #5 10 Mar 2014 16:52
    kamilbyy
    Poziom 2  

Telefon od początku miał problem z ładowaniem. Paliła się czerwona dioda ładowania, a telefon się nie ładował. Wystarczyło inaczej ustawić wtyczkę, żeby ładował normalnie. (trzeba było go od razu oddać) Wydaje mi się, że wtyczka powinna wchodzić z lekkim oporem i nie powinna się poruszać( starego typu gniazda były o niebo lepsze...) Pewnie przez to to gniazdo tak się wyrobiło. Telefon ma 4 miesiące i nie chce im odpuścić tematu. Tym bardziej, że serwis mnie olał, została mi zabrana gwarancja i nie zaproponowali nic w zamian. (np. płatna naprawa). Wymiana miniUSB to kwoty jakiego rzędu?

0