logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

jaki system do serwisu - jakiś box nie działa na windows 7?

elemen_th 10 Mar 2014 17:10 1125 7
REKLAMA
  • #1 13389569
    elemen_th
    Poziom 29  
    Witam.

    Jako, że zawsze do gsm'u używałem XP ale nastała być może pora zmiany więc pytanko jak w tytule. Jakieś problemy z win7 i boksami? Może jednak zostać przy nie wspieranym XP'ku.
  • REKLAMA
  • #2 13389729
    pacholik

    Poziom 21  
    Używam win7 i takie boxy jak z3x, cyclone, fenix, setool, smart clip, infinity, mx-key działają bez problemu, XP trzymam tylko dla HWK które mi akurat na 7 nie chce działać.


    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 13389756
    elemen_th
    Poziom 29  
    No to dobre wiadomości przynosisz pacholik. Shell działa w z3x? Pamiętam, że kiedyś pojedyncze moduły działały ale shell się nie uruchamiał na 7.
  • REKLAMA
  • #4 13389777
    MLRwin
    Poziom 18  
    Działa normalnie. Ja mam boxa z JTAG i nie ma problemów na WIN7.
  • REKLAMA
  • #5 13390345
    elemen_th
    Poziom 29  
    Dzięki panowie.
  • #6 13390382
    rtvkce
    Poziom 29  
    Tak jak wspominali przedmówcy, chyba wszystkie boxy z aktualnym wsparciem twórcy mają się dobrze na win7. Warto jednak mieć xp na osobnej partycji dla serwisu starszego sprzętu.
  • #7 13390550
    Rhingsm

    Poziom 29  
    A co wy macie za problem? Jeżeli macie oryginalnego XP możecie bezpłatnie zainstalować wirtualną maszynę z windowsa i tam instalujecie XPeka i hulacie na tym bez problemu. Co do HWK to u mnie bez problemu na wersji 7 32 bitowej działa i ma się dobrze. Zero problemów. Dzisiaj nawet robiłem nową aktualizację bo wyszła ;)
  • #8 13390776
    elemen_th
    Poziom 29  
    No to się upewniłem i będzie 7 w końcu, XP zaraz umrze jeżeli chodzi o wsparcie. Jeszcze raz dzięki, tematu nie zamykam bo może ktoś coś dorzuci jeszcze. XP będzie na drugim komputerze awaryjnie w szafce.
REKLAMA