Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odbierać Węgierską TV

zapytanie14 11 Mar 2014 18:42 1161 3
  • #1 11 Mar 2014 18:42
    zapytanie14
    Poziom 9  

Witam,
    Moi drodzy potrzebuje fachowej pomocy chciałbym mieć Węgierską telewizje DUNA, M1, M2 z tego, co wiem znajduje się na satelicie Eutelsat9a. Na chwile obecna posiadam TV SONY KDL… , antenę satelitarna o średnicy około 60-70cm, 1 konwenter, i dekoder od orange, z którego odbieram telewizje satelitarną proszę mi opisać co dokładnie musze dokupić aby odbierać powyższe programy telewizyjne i jak to połączyć w jeden dekoder czy będę musiał posiadać dwa oddzielne, również proszę o linki z jakimiś dobrymi sklepami gdzie ewentualnie będę mógł zakupić potrzebny mi sprzęt czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje za pomoc.

0 3
  • #2 11 Mar 2014 18:56
    mihal2002
    Poziom 43  

Potrzebny nowy dekoder do odbioru kanału FREE, antena 80 cm zamiast tej co posiadasz, konwerter uchwyt zeza i kabel. Jak potrafisz ustawić antenę i drugi konwerter w zezie to zostaje CI przeszukać danego satelitę. I tyle. Masz problem zleć usługę.

0
  • #3 11 Mar 2014 19:06
    zapytanie14
    Poziom 9  

Kanału FREE masz na mysli obojętnie jaki dekoder satelitarny np: ferguson ? A to jak podłącze konwerter to ma znaczenie w odszukaniu satelity eutelsat 9 ? Gdybym chciał zlecić komuś usługę to bym nie prosił o pomoc na forum.

-1
  • #4 11 Mar 2014 19:12
    mihal2002
    Poziom 43  

zapytanie14 napisał:
    Kanału FREE masz na mysli obojętnie jaki dekoder satelitarny np: ferguson ?

Tak.
    zapytanie14 napisał:
    A to jak podłącze konwerter to ma znaczenie w odszukaniu satelity eutelsat 9 ?

Tak.
    zapytanie14 napisał:
    Gdybym chciał zlecić komuś usługę to bym nie prosił o pomoc na forum.

A masz jakieś pojęcie w ustawieniu anteny oraz konwertera zezującego?

I to nie ten dział. Od tego jest dział SAT Serwis.

0