Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW passat B7 - Światła USA na EU przeróbka

11 Mar 2014 20:13 8532 7
  • Poziom 13  
    Drodzy użytkownicy proszę podpowiedzcie jak przerobić światła w VW Passat b7 z wersji usa na eu.

Chodzi mi o światła z tyłu. Mechanicznie przeniosłem i zrobiłem kierunki. Kierunki cały czas lekko się świecą, jak włączę kierunek to miga normalnie, wcisnę stopa to kierunki się jeszcze bardziej rozjaśniają - poprostu kierunkowskazy są jednocześnie sygnalizatorem stopa. Zmiana świecenia żarówek regulowana jest napięciowo (3 przewody w wiązce). Próbowałem w VCDSem zmienić kodowanie, niestety nie znalazłem takiej możliwości. Chyba trzeba jakaś przeróbkę elektroniczną zrobić. Proszę o podpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    A to dziwne bo z przodu powinno być tak samo.
  • Poziom 14  
    myślę że idziesz dobrym tropem , poszukaj kodowania na necie , bo kodowanie na USA jest inne niż na EU
  • Poziom 12  
    Kolego w vcds jest jeszcze taka opcja jak adaptacja zajrzyj tam tam jest ustawianie jasności świecenia :)
  • Poziom 9  
    Podepnę się pod temat tutaj chociaż mam inne auto(mazda 3) ale nie chcę mnożyć niepotrzebnie tematów i zaśmiecać forum, otóż też potrzebuję przerobić światła z usa-eu. Postojówki już dołożone, kierunki zamienienione, zostaje jeszcze tylko jakoś zamienić symetryczność na warunki polskie...da się to jakoś zrobić? czy tylko wymiana prawej lampy?gdybyś ktoś znał kogoś kto mógłby pomóć z okolic Lublina proszę o jakieś namiary...
  • Poziom 15  
    Również poszukuję kodowania do Passat B7 2014 , u mnie moduł 09 bajt 18 ma wartość A0, światła dzienne, czujnik zmierzchu, doświetlanie zakrętów.
    Czy Ktoś może mi napisać jakie kodowanie musi być ustawione dla wersji Europejskiej ?
    Jeśli ktoś zna fachowca zapłacę za przekodowanie.
    Pozdrawiam
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Podstaw to zrobię.