Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE

Melepeta36 12 Mar 2014 18:00 4536 0
  • #1 12 Mar 2014 18:00
    Melepeta36
    Poziom 14  

Sprzedam wzmacniacz stereo NAD 3240PE. Stan wizualny pokazałem na zdjęciach, które nie były w żaden sposób poprawiane. Otarcia na bokach przedniego panela, na gałce wyboru głośników, pokrętle balansu i na górnej obudowie. Oprócz tego wyłamany kawałek na prawym rogu części panela przedniego. Są to mankamenty widoczne z nie dużej odległości. Ogólnie wzmacniacz prezentuje się całkiem fajnie.
    Technicznie sprawny w 100%. Najprawdopodobniej nigdy nie naprawiany. Tak mnie zapewniał poprzedni właściciel, gdy go kiedyś kupowałem. A ja nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Wszystko działa jak należy, żadne potencjometry nie trzeszczą.
    Instrukcja obsługi w języku angielskim.
    Kiedyś najwyższy model z serii 3000.
    A że jest to jedna z lepiej grających konstrukcji NAD-a można przekonać się chociażby oglądając wideo-blog o kupowaniu używanych wzmacniaczy.
    Link do filmu poniżej (od 4min40s do 6min filmu)

http://www.youtube.com/watch?v=Wd2hbfq26eM&list=TLVvQ0-cy7M69OBc1fKpm6Gf3B_3Z7gd01

Więcej zdjęć na e-mail.

Cena 550 zł
    [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE [Sprzedam] Wzmacniacz stereo NAD 3240PE

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).