Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wałek rozrządu w CC700 procedura wymiany

06 Kwi 2005 17:25 1425 3
  • Poziom 22  
    Witam!
    prosze napiszcie mi dokladnie jak w cc700 zmienic walek rozrzadu(chce wymienic szklanki).czyli od momentu jak rozebrac i ustawic krok po kroku wszystko zeby to zapalilo
    Trzeba demeontowac miske olejowa, bo nie wiem czy wyjme walek przez tryb napedu pompy oleju?
    Dzieki z gory za odpowiedzi!
  • Poziom 22  
    witam
    jezel ichcesz wyciągnąć wałek to musisz ściągnąć zderzeak i pokrywe łańcuszka rozżadu czyli rozebrać tak jak do wymiany łańcuszka rozżadu, ty;le że musisz odkrećic klawiaturkę i szklanki lekko cofnąć, do tego to musisz odkręcić: kolektory wydechowy,pokrywę klawiatury, klawiaturkę wyciąnąć popychacze jakimś drutem zagietym powyciągaj szkalnki(bo z tego co pisałes to chcesz je wymienić) powiem Ci tylko że ja w cienialu czyściłem szkalnki sa rozbieralne i chodzą do dziś a tez stukały i to dość głosno :) wałek rozżadu wyciągniesz normlanie od strony łańcuszka tyle że musisz najpierw szkalnki powyciągać :) a co do miski to w cc700 nie ma jako tako miski :) a jeszcze jedno ustawienie rozżądu później po ząłożeniu wąłka i ....... ustawiasz na znaki najlpei jprzed odkręcaniem ustaw sobie tak żeby znaki pasowały (dwie kropki na zębach kół zebatych) póxnije odkręć łańcuszek tzn koło duże wyciągniesz wąłek rozżądu ale najlepiej żebys nie przekrecał wałem no i po poskładaniu wszystkiego ustawisz duże koło tk zeby pasowało do małego na znaki, oczywiście mysle że łańcuszek też wymienisz :) to tylko taka mała sugestia :)
    jezeli czegos nie zrozumiesz to pisz jestem juz zmęczony i mogłem cos niejaśnie wytłumaczyć
    Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    jeszcze pewnie pompke paliwa trzeba wyjac,jej popychacz.nie wiem jeszcze jak sam walek po wsadzeniu ustawic-ttylko na znaki i to wszystko?czyli miski olejowej wraz z pompami wyciagac tez nie trzeba?nie wiem czy walek wyjdzie bez jej demontazu-napedza tryb pompy olejowej a ten go nie bedzie trzymal?
  • Poziom 22  
    witam
    tak masz racje trzeba jeszcze pompke paliwa ściągnąć a z tego co pamiętam to powinien wyjść bez demontarzu innych elementów, koło zębate pompy olejowej nie będzie trzymac przy wyciąganiu wałka trzeba będzie przekręcić wałkiem i powinien wyjśc (mi tak wyszedł to Tobie tez wyjdzie)
    Pozrawiam