Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mam Junkersa z zapłonem bateryjnym, gorzej grzeje

fotolabor 06 Apr 2005 18:29 1662 6
    fotolabor
    Level 11  
    Zadzwoniłem do service :powiedziano ,że ta regulacja jest płatna
    pomimo gwarancji czy mogę w tym temacie mogę coś podziałać sam
    jeśli tak to co lub czym regulować
    Wawrzyniec
    Level 37  
    Jeżeli to stary piecyk to wymontuj z niego wężownicę i przepłucz roztworem sody kaustycznej, tylko uważaj żeby nie wypaliło w niej dziury
  • Helpful post
    jmk
    Level 28  
    Należy oczyścić palnik po zdemontowaniu i rozbiórce i to dokładnie z KURZU podobnie dysze- wystarczy odkurzacz, wężownicę (wymiennik ciepła) tez jeśli zanieczyszczony sadzą co łatwo ocenić oświetlając latarka od spodu, wtedy zdemontuj i w wannie ostrym strumieniem wody z prysznica wymyj lamele wymiennika- i poskładaj tak jak było na początku.

Genialny pomysł z soda niech autor tego pomysłu sobie wsadzi w b..ty!!

Jeśli nie wiesz jak to zrobić aby nie dooszło do TRAGEDII to lepiej zapłać komuś kto wie i potrafi to zrobić!!!
    Drops26
    Level 17  
    witam zeczywiście ogrzewacz moze być zabrudzony wyczyścić morzna samemu ale nic więcej jak to niepomorze to tylko serwis aby go więcej nie zepsuć i niedoprowadzić do tragedi a podaj jaką osiąga temterature i przy jakim przepływie bo niewiem co to znaczy gorzej grzeje?
    (pojęcie względne)
    fotolabor
    Level 11  
    Dzięki wszystkim za pomoc okazało się , iż rodzice dość wiekowi nie mogli przekręcić pokrętła przepływu wody mieszkam w innym mieście
    Piecyk grzeje bardzo dobrze woda bardzo gorąca oceniam na 80 stopni
    bo aż parzy do żywego jeszcze raz wszystkim dziękuję
    fotolabor
    Level 11  
    temat został rozwiązany ,dzięki wszystkim za pomoc