Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Travelmate 2300 - Acer Travelmate czy może nie posiadać karty WIFI ?

13 Mar 2014 22:29 2787 11
  • Poziom 10  
    Witam. Mam takie pytanie, a mianowicie kupiłem sobie acera 2300 i niestety nie łapie sieci bezprzewodowych WIFI . Po ściągnieciu tylnej klapki okazała się iż nie posiada karty sieciowej ? Czy jest możliwe iż ten model nie posiada karty wifi ? I internet można łapać tylko bezpośrednio przez kabel ? Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Ktoś musiał tą kartę wyjąć.
  • Poziom 10  
    Hmm... problem jest jeszcze taki iż laptop nie posiada kabelków łączących kartę sieciową z antenką wifi. Model 2310 posiada już takie połączenie.
  • Poziom 10  
    Sam nie wiem ? Sprzedający się upiera iż nic nie grzebał w laptopie i kupił taki od nowości ? Jestem ciekawy czy są modele bez kart wifi ?? Chyba pozostanie mi dokupić kartę pod usb. Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Może zapytaj w inny sposób, czy wifi w ogóle wcześniej działało? Może to coś wyjaśni..
  • Poziom 10  
    Z tego co mi wiadomo osoba ta używała jedynie internetu przewodowego pooprzez kabel. Wifi nie było wogóle używane.
  • Poziom 15  
    czasem kable są schowane w jakiś zamarkach i nie widać na 1 rzut oka,

rozbierz laptopa i będziesz mieć jasność czy jest antena czy nie ma.

jak nie ma to kup jakieś antenki i dorób pod warunkiem że masz gniazdo na taką kartę a zakładam że masz.

jak jest antena i gniazdo to należy zakupić kartę pokaż jakie gniazdo może takie mam do sprzedania.
  • Poziom 10  
    Ok. Jutro zrobię zdjęcie i prześlę. Posiadam uszkodzonego acera 2310 i przełozyłem kartę sieciową do 2300 i niestety laptop jej wogóle nie wykrywa w manger urządzeń. Na 2310 była wykrywalna.
  • Poziom 15  
    sprawdz w biosie czy nie masz tego wyłączone
    zauważyłem że nie każda karta starego typu pasuje do wszelkich gniazd, sprawdz czy odpowiednio się styka, i czy karta sprawna?
  • Poziom 1  
  • Poziom 15  
    to nie USB ale większość kart można przekładać i sprzęt to obsłuży jak ma możliwość.

nie trzeba kupować kartę pod ten model ale kartę która mobo obsłuży ;)