Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop Targa Visionary powiedźcie coś o jego elementach

Manieczek 06 Apr 2005 19:06 11076 9
    Manieczek
    Level 11  
    Mam mozliwośc kupienia laptopa Targa Visionary Multimedia z parametrami opisanymi przez sprzedającego jako: Wyswietacz: Matryca 17 cali, Procesor: AMD ATHLON 64 XP-M 2,1 Ghz, Pamiec: 256 MB DDR 400Mhz, Plyta: FSB 800 Mhz,Grafika: ATI Radeon 9600, Napedy: DVD RW Dual Layer 8x, Dysk twardy Maxtor 60 GB
    Akcesoria dodatkowe: Lan 10/100, Modem, Odtwarzacz MP3, 3xUSB 2,0
    Oprogramowanie: Windows XP Home Edition, Ofice Xp, Norton Antywirus 2004
    Mam pytanie jaki to jest procesor że ma 2,1 Ghz? (jaki to może być dokładnie typ), ponoć karta grafiki nie jest zintegrowana z płyta główną (czy tak w przypadku tego typu karty może być), oraz te FSB 800Mhz przecież chyba AMD nie chodzi na takiej szynie. Jedno jeszcze co w nim jest to w zasobniku systemowym (zaistalowany jest Windows XP) swieci się ikonka ładowania po wyłączeniu zasilacza pomimo, że ładuje się bateria bez problemów (czy może to być winą programową, gdzieś słyszałem że może byc to spowodowane, że AMD 64 bitowy może do końca nie współdziałać z Windowsem XP), Pytam bo sprzedajacy nie zna sie za bardzo na parametrach komputera a nie moge też zadac wszystkich pytań bo jest za granicą. Potwierdził, że jest to matryca faktycznie 17 calowa i że karta grafiki nie jest zintegrowana. Za całość chce 3000zł-opłaca się??? Dzięki za wszelkie informacje
    Przeniesiono z Komputery Hardware ( TJT )
  • Helpful post
    Krisek
    Level 17  
    AMD ATHLON 64 XP-M 2,1 ??
    dziwne cpu prawde mowiac nie slyszalem
    bo XP-M mobilne Antki OK ale nie 64 Bitowe XP ?

i to 800Mhz tez jest dziwne :)
    Jest Windows XP 64

polemika ale bardzo malo realne
    domyslam sie ze chodzi o Allegro
    jesli tak to tylko ESCROW
    wszystko dlamnie bardzo dziwne !
    Manieczek
    Level 11  
    tak w grę wchodzi odbiór osobisty
  • Helpful post
    Krisek
    Level 17  
    no to tylko ale takie cos na 99% nie istnieje co podales :) wiec ,,,,,
    Manieczek
    Level 11  
    no dobra, przypuśćmy że nie zna sie i podał te parametry gdzies może z jakiegoś programu testującego laptopa, np, niech faktycznie procek miał prędkośc 2,1 Ghz lub 2,0, pamięć może być na 400mhz, a te 800mhz FSB byc może jest to przepustowośc szyny w kompueterze (coś takiego chyba jest) to przy tej konfiguracji opłacalna cena???
    Manieczek
    Level 11  
    te 800Mhz mógł wziąść np z chipsetu VIA K8T800 jeżeli takowy jest zamontowany, ale może ktoś orientuje jaki model AMD 64 bitowy ma 2,1 Ghz?. A tak zasadniczo jak pytałem czy taka cena jest adekwatna do tego zestawu?? komputer jest półroczny w stanie b. dobrym, a pozostałe komponenty tak jak opisałem,
    Krisek
    Level 17  
    z tego co Kojarze to chyba 2,1 nie ma
    cena fajna :) nawet bardzo ale dziwna :)
    Manieczek
    Level 11  
    może jest to np athlon xp 2800+ lub cos takiego, że ma 2,1Ghz bo np xp 2000 do komputera stacjonarnego ma prędkość 1,7Ghz pomimo że oznaczony jest 2000.?
    Kyouraku
    Level 10  
    A ja mam takie pytanko co do tego laptopa czy z nim jest dysk 2,5" czy 3,5"?? Dysk uległ awarii i nie wiem jaki kupić. Proszę o szybką odpowiedź