Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sharan 1.9 TDI 1z. 97 rok - Nie działa mały licznik przejechanych kilometrów

12030 14 Mar 2014 20:33 1545 1
    12030
    Level 12  
    Witam. Wyskakiwał mi komunikat service in01. Został usunięty vagiem. Po tym od razu wyświetlił się service oil, lecz vagiem nie mogłem go usunąć, w ogóle po prostu zero reakcji na zmiany. Więc postanowiłem wykasować poprzez przycisk "x" na zegarach. I hmm udało się i nie udało się. Sam service został natomiast zamiast "oil" są ciągle kreski "----", wyczytałem ze powinny znikać po przejechaniu krótkiego dystansu, lecz niestety nic takiego się nie dzieje i są ciągle! Przejechałem już kilkaset kilometrów i nadal są same kreski oraz "service". Nie mam zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić. Nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania mojego problemu. Będę wdzięczny za pomoc !
    12030
    Level 12  
    " lecz vagiem nie mogłem go usunąć, w ogóle po prostu zero reakcji na zmiany." to tyczy się włąśnie serwisu olejowego... a po drugie jak dalej napisałem "Więc postanowiłem wykasować poprzez przycisk "x" na zegarach" i od tego działania mam problem z licznikiem , i nie mogę go w żaden z wymienionych sposobów usunąć, a service i tak nadal pozostał.