Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Drukarka laserowa za 100zł? Lexmark e352DN warto?

lElektryk 14 Mar 2014 21:06 1629 4
 • #1
  lElektryk
  Level 18  
  Witam,
  potrzebuję kupić drukarkę. Pytanie jak w tytule: czy warto kupić jednego ze sprzedawanych aktualnie na allegro Lexmarków e352dn za 100zł? Sprzedawca daje gwarancję na całe 3 miesiące, przebiegu nie podaje (niby w granicach 30-60tys), a stan tonera jest również loterią. O ile ustaliłem że toner czy bęben to koszty rzędu kilkunastu złotych to nie wiem jak z trwałością pozostałych części i ewentualnych kosztów naprawy. Co o tym sądzicie?
  Drukarka do domu, na aktualnej atramentowej przez 5 lat wydrukowałem 5tys stron, przeglądałem forum, czytałem o innych modelach, lecz ta oferta mnie zainteresowała ze względu na najniższą cenę a także funkcje dupleksu i drukowania sieciowego (na tym ostatnim bardzo mi zależy)

  Pozdrawiam
  Bartek

  Dodano po 10 [minuty]:

  edit: o, widzę jeszcze że folia grzałki kosztuje 50zł do tego modelu
 • #2
  abcpawel
  Level 19  
  Drukarka jest w miarę ok. Niewiele droższa jest e360 a uważam że warto te parę złotych dołożyć. Przebieg o którym piszesz jest niewielki, jeśli trafisz dobry egzemplarz to się pocieszysz. Utrwalacze robią ok 100 -150K.
 • #3
  suri1986
  Level 24  
  Bardzo dobra drukarka, podobnie jak e360. Właściwie nie rozumiem czemu mało popularna.
 • #4
  User removed account
  Level 1  
 • #5
  lElektryk
  Level 18  
  Witam,
  wielkie dzięki za zainteresowanie tematem!
  Tak się złożyło, że lexmarki zniknęły z allegro, ale na targu znalazłem kolorową HP LJ1600 za te pieniądze z przebiegiem 9tys, myślę że było warto? Zasypki już zamówiłem (czarny był 0%, kolory po 15%) no i czeka mnie walka z uzupełnieniem tego ;)
  Zobaczymy, jak się nie sprawdzi to będę polował na tego lexmarka, bo chyba to najtańsza drukarka z siecią z tego co widzę.
  Pozdrawiam
  Bartek