Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Junkers WRP 11B z zapłonem elektronicznym słabo grzeje.

06 Kwi 2005 21:13 8335 4
  • Poziom 11  
    Moja mama ma junkersa WRP 11B z zapłonem elektronicznym
    bateryjnym od początku słabo grzeje brak wrzątku , piecyk jest na gwarancji ,servis men twierdzi ,że ta regulacja jest płatna ok 80 zł
    mama jest emerytką dlaniej to kupa forsy . Mam mieszane uczucia co do piecyka ,a może co do service
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Tu jest instrukcja obsługi, trzeba ją sobie ściągnąć :

http://www.junkers.pl/dla-specjalistow/materialy-szkoleniowe/instrukcje-obslugi.html

Za mało informacji podałeś, aby można było coś powiedzeć. Zdejmij blaszaną osłonę i zobacz jak wysoki jest płomień w maksymalnym położeniu pokrętła płomienia ( lewe na maksa, prawe od przepływu wody na minimum ). Może po prostu piecyk jest źle ustawiony pokrętłami - robi to sam użytkownik.

Co do piecyka - nie powinieneś mieć mieszanych uczuć - jest świetny, z serwisem jest różnie. Pozdrowienia.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Wydaje mi się, że powinno być na piecyku pokrętło regulujące przepływ wody - zasada jest prosta - mniej wody = jest ona cieplejsza. Piecyk ma określoną moc grzewczą i tylko podnosi temperaturę pomiędzy określoną ilością wody zimnej wlotowej o określoną liczbę stopni.
    Pzdr
    Bartek
  • Specjalista AGD
    fotolabor napisał:
    od początku słabo grzeje brak wrzątku

To nie samowar. Napisz jaką osiąga temp. przy minimalnym przepływie.
  • Poziom 11  
    Serdeczne dzięki wszystkim za poradę okazało się ,iż pokrętło przepływu
    wody dość ciężko "chodzi" rodzice dość wiekowi nie mieszkam z rodzicami ręce bardzo słabe po zmniejszeniu przepływu po wizycie u
    rodziców wrzątek leci aż miło .Jeszcze raz wszystkim dzięki