Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwny Windows Update kod błędu 80070422.

15 Mar 2014 15:53 4488 9
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z Windows Update gdy próbuję wyszukać aktulizację wyskakuje taki błąd: System Windows nie może wyszukać aktualizacji. KOD BŁĘDU:80070422.

POMOCY!
  • Poziom 9  
    Myśłisz, że tego nie próbowałem? Zrobiłem wszystko co dało mi google i nic dlatego pytam was i może ktoś zna odpowiedż.
  • Spec od komputerów
    Masz jakies punkty przywracania systemu?
  • Poziom 9  
    Nie niestety nie mam iż już próbowałem
  • Spec od komputerów
    Wykonales to co podal LechU? Jaki masz system?
  • Poziom 9  
    Tak wykonałem wszystko mój system to Windows 7
  • Poziom 42  
    Zainstaluj narzędzie do naprawy tego rodzaju problemów z strony Microsoft -> Link

Wszelkie komunikaty generowane przez te narzędzie są tylko w j. angielskim.

Użyj klawisz "Run Now".

Pamiętaj, aby wybrać wersję odpowiednią do systemu używanego przez komputer.
  • Poziom 9  
    Właśnie zrobiłem i problem nadal występuje :(
  • Poziom 42  
    Cóż, użyj narzędzie z adresu -> Link

Z listy tam pokazanej wybierz odpowiedni system, service pack i wersję bitową.

Proces trwa dość długo i trzeba uzbroić się w cierpliwość, Nie powinno to zabrać więcej niż pół godziny. Nawet, jakby wydawało sie, że komputer nic nie robi, zostaw go w spokoju. Będziesz pytany przez komputer, czy zainstalować ten Hotfix.

Aczkolwiek lista błędów, które ta poprawka naprawia nie zawiera błędu, który Ty masz, mimo wszystko można jej spróbować.

Miałem identyczną sytuację i ta poprawka naprawiła aktualizowanie Windows.

Po zakończeniu nic nie stoi na przeszkodzie zrobić restart komputera i wtedy spróbować uaktualnić Windows