Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo THINKPAD 2 - gps, program namierzający?

Goshia 15 Mar 2014 17:53 1179 5
    Goshia
    Level 9  
    Hej, mam pewien problem. Zgubiłam nowiutki tablet (Lenovo thinkpad 2 64gb). Nawet raz nie użyty. Jest możliwość namierzenia go w jakikolwiek sposób? Ma może wgrany program namierzania przez jakiś GPS czy coś takiego? Sama żadnego nie wgrywałam, bo się na tym nie znam. Czy jest możliwość zwrócenia się do firmy Lenowo, albo ich jakiegoś polskiego przedstawiciela, żeby pomógł mi go znaleźć na podstawie pudełka, które mi zostało (są tam wszystkie naklejki z jakimiś danymi typu dokładny model itp.)? Jest to w ogóle możliwe żeby się znalazł czy raczej marne szanse? :cry:
  • Helpful post
    pawlik722
    Level 23  
    Niema takiej opcji teraz jedynie pozostało ci obserwować allegro a i tutaj nie wieńczę sukcesu.
    Oczywiście należało by zgłosić zgubę/kradzież ale nie wiem jak w tym wypadku wygląda sprawa z monitorowaniem. Raczej przegrana sprawa.
    Goshia
    Level 9  
    Ech, pół roku składania kasy poszło się... ale cóż. Za nieuwagę się płaci. Dzięki za odpowiedź.
    Goshia
    Level 9  
    Zostawiłam razem z torebką w autobusie. Uprzedzając pytania o nagrania z kamer - mieszkam w jednym z mniejszych miast, gdzie autobusy nie są w nie wyposażone. Już chodziłam, pytałam, ale nic. Stąd też moje pytanie czy jest jakaś szansa znaleźć go przez GPS czy coś podobnego. Może się za dużo "CSI kryminalnych zagadek Nowego Jorku" naoglądałam, ale nie znam się na takich bajerach, stąd moje pewnie dla niektórych śmieszne pytanie.
    mela_1986
    Level 2  
    Gdybyś zainstalowała odpowiednią appkę zawczasu byłaby możliwość namierzenia nawet przy zresetowanych ustawieniach, wyłączonym tablecie itp (przy pierwszym uruchomieniu aplikacja wysyła automatycznie pozycję nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych). Niestety teraz to już tak naprawdę pozostało nam tylko łączyć się z Tobą w bólu ;)