Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

citroen c5 tourer 2008 - regulacja świateł halogeny

15 Mar 2014 20:31 3408 4
  • Level 11  
    witam mam taki problem z cytrynką .Ostatnio założyłem gaz i teraz jak mam pełen zbiornik paliwa i gazu to światła rażą kierowców z przeciwka ja nie wiem gdzie jest regulacja tych świateł może jest automatyczna z poziomu komputera pokładowego , nadmienie że mam zawieszenie hydro aktiv 3+.a cytryna z 2008 roku
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 43  
    Coś z tym hydroactiv nie ,,teges,, bo powinien się sam wypoziomować.
  • Level 11  
    zawieszenie jest ok tak myślę bo się podnosi na żądaną wysokość i opuszcza nie wiem jak dokładnie sprawdzić to zawieszenie może ktoś już z tym coś robił bo ja nie mam na razie o tym zielonego pojęcia może jestem przewrażliwiony bo tak około co 20 kierowca mi mruga długimi, jak jest na płaskim terenie to się ustawia równolegle do poziomu .mam zamiar pojechać do stacji diagnostycznej może tam sprawdzę jak biją światła dam później znać to tyle czekam na propozycje i pozdrawiam
  • Level 11  
    teraz też wiem że na pewno mam automatyczną regulacje świateł ale jak ona działa to nie wiem czy przez jakiś czujnik poziomu czy coś ,a może coś sknocili przy zakładaniu gazu pomocy
  • Level 43  
    Pojedź na stację, niech ci sprawdzą te xenony, jak będzie źle to będziesz się martwił bo teraz to sam nie wiesz.