Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki komputer wybrać pod Euro Truck 2?

15 Mar 2014 21:21 3444 11
  • Poziom 6  
    Witam
    Mam trzy kompy które zaraz opisze i karte graficzną fx5700le którą dostałem od kolegi :
    pierwszy komputer : procesor pentium 4 2,6 Ghz dysk twardy 160 Gb pamięć 1024mb
    karta graficzna GEFORCE4 TI 4200 128MB
    Drugi komputer : procesor PENTIUM 4 3.2 GHZ dysk twardy 80GBpamięć 1024 mb
    i karta graficzna GEFORCE4 64MB
    Trzeci komputer : procesor PENTIUM 4 3.0 GHZ dysk twardy 120 GB pamięć 1024 mb
    karta graficzna GEFORCE4 MX440 64MB
    I moje pytanie brzmi na którym komputerze ruszy mi euro truck 2 ?

Dodano po 15 [minuty]:

Jeżeli te komputery są za słąbe by ruszył mi euro truck 2 to prosze o pomoc wybrania jakiegoś komputeraz z tej strony interenetowej http://www.okazje.info.pl/komputery/komputery-stacjonarne/0-1000--cena,0,sort,cena.html do 1000 zł
  • Poziom 43  
    Na tych komputerach to przeglądanie internetu sprawiałoby problem a co dopiero ETS2... Ta gra ma wymagania, których te komputery nie spełniają (nawet minimalnych).
    Za 1000zł to złożysz jednostkę do każdej obecnej gry. Na stronie którą podałeś nie ma żadnego PC do gierek, wszystko do biura i Office.
  • Poziom 27  
    Do 1000zł można złożyć maszynkę z grafiką zintegrowaną, później włożyć dedykowaną (np. Radeona 7770 - 350zł) i cieszyć się nawet z najnowszych gier na ustawieniach Med/High :) Jeśli nie byłby to problem, to zaraz coś spróbuję złożyć

Dodano po 8 [minuty]:

Porządny zestaw za 1000zł: http://www.morele.net/inventory/info/4LhmaR/ tak jak mówiłem po włożeniu dedyka (np. Radeon'a 7770) zestaw bez problemu uciągnie najnowsze gry na ustawieniach Med/High. Euro Truck Simulator 2 myślę, że nawet na tej integrze odpalisz na low/med
  • Poziom 6  
    To na żadnych z tych używek które podałem w poprzednim poście nie ruszy mi euro truck symulator 2 ? to może zaproponujecie mi jakąś inną używke z allegro lub z tablicy pl którą moge kupić za pobraniem ? pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Nawet sie nie uruchomi bo grafiki nie spełniają wymagań. Procesor sie zadławi i będziesz miał 20fps na Low.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 6  
    Ok zaproponuj jakąś dobrą jednostke do tysiaka na której ruszy mi ets 2

Dodano po 2 [godziny] 32 [minuty]:

może być też jakiś laptop używka

Dodano po 12 [minuty]:

Np coś z tablica pl albo allegro :)
  • Poziom 6  
    Ok to pozostawiam wam wolną ręke na złożenie jakiegoś zestawu do tysiaka :)