Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Teamspeak 3 - Nie mogę się połączyć z serwerem.

fastus91 16 Mar 2014 06:29 10713 0
    fastus91
    Poziom 1  
    Witam ! Dziś o godzinie 15 grałem z znajomymi oczywiście komunikujac sie po przez ts'a, nagle wywalilo mnie z niego, a reszta znajomych tam pozostała i nie odczuła zadnego problemu. Do teraz nie moge połaczyc sie z serwerem teamspeak, a kiedy lacze z oficjalnym serwerem ts badz z serwerami z listy łączy bez problemu. Moj system to Win 7 Sp1 Ultimate, router to Easybox 803A (mieszkam w niemczech). Przez dzisiejsza cala noc usilowalem ten problem naprawic. REinstalowalem program, resetowalem router, pc takze, instalowalem na nowo sterowniki karty sieciowej, wylaczalem firewalla. Log z tsa wyglada tak

Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Dopiero po wyczyszczeniu rejestru i oczyszczeniu komputera CCleanerem i dodaniem portów TSa do firewalla cos ruszylo, moze nie do konca, a mianowicie moge polaczyc sie z serverem, ale kiedy juz na niego wejde, pokoje ładują mi sie strasznie długo i po chwili mnie z niego wyrzuca mowiac ze utracono połaczenie. Zamieszzam Log z owej sytuacji

Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Bardzo prosiłbym o pomoc, gdyz jestem graczem i potrzebuję komunikowac sie glosowo z moją druzyną. Przypominam takze ze moj internet chodzi doskonale, nie mam zadnych brakow polaczenie czy rozlaczen. Na wszelki wypadek zrobilem speedtest, o to jego wynik. (nie moge zamiescic linku)

3.08 Download
    1.02 Upload
    Ping 36

I tak dla pewnosci podam jeszcze specyfikacje mojego komputera

Procesor : Intel Core i3 3220 Ivy Bridge Socket 1155 LGA 3.30GHz
    Płyta Główna : MSI B75MA-E33 (MS-7808)
    Ram : 8 Gb DDR3
    Karta Graf : Geforce 650 GTX

Tymaczasem ja idę spać, CHcialbym z góry podziękowac i pozdrowić wszystkich użytkowników.

Edit : Zrobiłem formata i zainstalowalem Windows 8 x64. Dalej nie pomogło.
  • Sklep ECSYSTEM