Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung galaxy trend plus - system android zużywa 95% baterii

krzysiek-el 16 Mar 2014 08:53 4752 4
  • #1 16 Mar 2014 08:53
    krzysiek-el
    Poziom 7  

Witam serdecznie, mam taki problem mój nowy samsung galaxy trend plus zużywa 95% baterii podczas gdy taki sam model mojej żony jak wejdę w opcje bateria to u niej pokazyje 15% zużycia baterii,co może być przyczyną takiej różnicy?

0 4
  • #3 16 Mar 2014 16:53
    krzysiek-el
    Poziom 7  

właśnie że nie dużo,ale już spadło do 3% a jądro systemu się podniosło do 50%

0
  • #5 28 Sie 2014 22:34
    Nosferatu1
    Poziom 1  

Witam,również mam problem z baterią. Gdy tylko włączam internet bateria od razu rozładowuje sie do zera i telefon sam sie wyłącza, po kilku chwilach próbuje go wlaczyć, jest to możliwe gdy podłaczę telefon do ładowarki i stan baterii nagle wskakuje na poziom ok. 16% i bardzo szybko rośnie, co ciekawe jak odłacze telefon od ładowarki i w tym czasie wylącze 'dane komórkowe' bateria sama zaczyna sie stopniowo ładować, bez podłączenie do źródła zasilania. Dodam jeszcze że jeśli internet jest całkowicie wyłączony bateria trzyma dość dobrze i nie zdarzyło mi sie nigdy zeby telefon sie wyłączył. Natomiast jak włacze choć na chwile internet, telefon wyłacza sie po kilku chwilach i wyczerpuje sie cała bateria nawet jak przed wyłączeniem jest 80%. Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie? czy jest to wina baterii, czy raczej telefonu?

2