Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BTPC-1011-DC Brigmton - Nie startuje, po resecie wisi na logo producenta.

16 Mar 2014 11:01 966 2
  • Level 25  
    Mam problem z tabletem Brigmton BTPC-1011-DC. Po zresetowaniu przyciskiem już nie startuje, wisi na logo producenta.
    Nie mogę nigdzie znaleźć do niego softu, ale kierującym się tym tematem -> https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2486431.html doszedłem do wniosku, że każdy soft pod procesor RK3066 powinien ruszyć. Znacie jakieś sprawdzony softy najlepiej z polskim językiem pod tego procka.

Kolejna sprawa to jak wprowadzić ten model w tryb download? Nie ma przycisków głośności na nim, a gdy wpinam do komputera na ekranie startowym to komputer go nie widzi.
  • Moderator of Programming
    krzywaj wrote:
    doszedłem do wniosku, że każdy soft pod procesor RK3066 powinien ruszyć.
    Absolutna i kompletna bzdura! A co z rożnymi pamięciami, GPU, co z różnymi kartami WiFi, LAN itd. itp. ?
    krzywaj wrote:
    Znacie jakieś sprawdzony softy najlepiej z polskim językiem pod tego procka.
    Każdy android na wbudowany język Polski, w niektórych jest on wyłączony, ale każdy go zawiera.
  • Level 25  
    Ok, racja. Nie pomyślałem o pozostałych modułach. W tamtym temacie korzystają z softu od innego modelu, uznałem, ze tutaj też będzie to możliwe. Więc pytanie, czy ktoś zna bliźniaczy model tego tabletu? Chińczyki często są budowane na tej samej bazie i tylko zmieniane jest logo "producenta".

Z tym polskim softem to jest różnie. Może i czysty android jest w pełni spolszczony, ale wystarczy drobna nakładka producenta i żadne spolszczenie nie ruszy. Znam sposób ze spolszczaniem przez morelocale i wiem, że na niektórych modelach działa to w niewielkim stopniu.