Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung R620 - Czy gniazdo słuchawkowe w laptopie jest uszkodzone?

sassero 16 Mar 2014 11:23 1260 2
  • #1 16 Mar 2014 11:23
    sassero
    Poziom 9  

Posiadam Samsunga R620. Kilka miesięcy temu rozkręcałem go w celu wyczyszczenia i do teraz nie miałem potrzeby używania gniazda słuchawkowego. Dzisiaj jednak chciałem podłączyć słuchawki. Okazało sie to niemożliwe, jakby coś było w środku gniazda i uniemożliwiało włożenie wtyczki do końca. Dlatego włozyłem do gniazda wygięty spinacz i trochę nim poruszałem. Pozwoliło to na podłączenie słuchawek, jednak przy okazji okazało się, że jedna słuchawka działa normalnie, a druga bardzo słabo, nawet na max głośności. Nie jest to kwestia samych słuchawek, bo sprawdzałem inne, ani też ustawień systemu, bo na Ubuntu jest ta sama sytuacja. I tu mam pytanie: czy można coś samemu zrobić z tym gniazdem? Czy pozostaje tylko wymiana go w serwisie lub podłączenie zewnętrznej karty dźwiękowej?

0 2
  • #2 16 Mar 2014 11:25
    boro1234567
    Spec od komputerów

sassero napisał:
    Czy pozostaje tylko wymiana go w serwisie lub podłączenie zewnętrznej karty dźwiękowej?

Tylko wymiana.
    Chcesz wymienić pisz.

0
  • #3 25 Mar 2014 21:24
    sassero
    Poziom 9  

Dzisiaj otrzymałem zamówioną na Allegro kartę dźwiękową na USB za 5 zł i okazało się, że działa, więc na razie wstrzymam się z naprawą. Ale gdybym się zdecydował, to zgłoszę się do Ciebie. :)

0