Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Farba do soldermaski- jakiej użyć?

RaFiX13 16 Mar 2014 12:14 903 0
 • #1
  RaFiX13
  Poziom 15  
  Witam.
  Stoję przed wyborem farby do tworzenia soldermaski na domowej roboty płytkach PCB. Czytałem, że niektórzy używają Takiej farby.

  Opis:
  Farby do szkła Idea Vetro są uniwersalne, wszechstronne, do użycia we wszystkich technikach dekorowania szkła, zarówno tradycyjnymi jak i nowoczesnymi metodami, bez wyjątku.
  Farby IdeaVetro zostały oparte na rozpuszczalnikach dzięki czemu są one trwałe, odporne na światło i zmiany temperatury.
  Seria zawiera 23 kolory transparentne, 4 kolory kryjące (biała, czarna, złota, srebrna), werniks końcowy (715), rozcieńczalnik (702) oraz medium (700) to bezbarwna farba, która może być mieszana z innymi kolorami do zmniejszenia ich nasycenia z zachowaniem początkowej konsystencji lub używana jak inne kolory.  Ja znalazłem taką

  Opis:
  Farby Pebeo Porcelaine 150 przeznaczone są do zdobienia ceramiki odpornej na działanie temperatury 150C. Po nałożeniu dekoracji na wyrób, utrwala się ją w domowym piekarniku w temperaturze 150C. Wypalona dekoracja charakteryzuje się głębokim i błyszczącym kolorem oraz doskonałą trwałością.Wypalona dekoracja charakteryzuje się głębokim i błyszczącym kolorem oraz doskonałą trwałością.


  Która z nich będzie lepsza?