Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood DDX8022BT zawiecha podczas wgrania softu Bluetooth

16 Mar 2014 20:14 1086 2
  • Poziom 1  
    Witam!
    Jestem posiadaczem w/w radia. Od jakiegoś czasu nie pokazuje mi softu bluetooth w ustawieniach. Pobrałem najnowszy soft ze strony Kenwooda i zgodnie z instrukcją chciałem go wgrać. Niestety soft ładuje się do połowy paska. Po wielokrotnych próbach instalacji pojawił się kolejny problem, nie da się wrócić do menu głównego radia. Jest czarny obraz z Software Update i napis waiting... Przy kolejnych próbach instalacji softu ładuje znów pasek do połowy i tak w kółko. Przycisk reset nic nie daje.

Miał może ktoś z Was taki problem? Czy jest możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych radia, czy muszę szukać serwisu ?

UFF udało się po wielokrotnych próbach ale Bluetooth nie działa dalej,w okienku gdzie powinna być wersja softu okienko jest puste niestety
  • Poziom 9  
    Cześć,
    Czy i jak kolego sobie poradziłeś ze swoim problemem, bo mam dokładni taki sam. Do połowy paska podczas aktualizacji bluetooth i stop.
    jakieś dobre rady?? Kenwood DDX8022BT zawiecha podczas wgrania softu Bluetooth
  • Moderator Radia Samochodowe
    Cytat:
    3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.