Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikser albo coś w tym stylu do domu

tysszek 16 Mar 2014 21:01 597 2
  • #1 16 Mar 2014 21:01
    tysszek
    Poziom 10  

Mam parkę Zeusów odnowionych przeze mnie. Do tego końcówkę mocy i korektor Diora dla poprawy dźwięku.
    Chciałbym coś takiego żebym mógł podłączyć więcej sprzętu czyli TV, konsolę i komputer. Obecnie musiałbym przełączać kable a to na dłuższą metę uciążliwe jest.
    Znalazłem na portalu aukcyjnym jakiś chiński korektor i ma cztery wejścia. Cena to coś koło 250zł i w sumie bym go używał tylko do tego aby przełączać źródło dźwięku. Czytałem na jego tema i jest dramat ale nic innego nie udało mi się znaleźć w rozsądnej cenie.
    Ma ktoś jakiś pomysł? Chodzi też oto żeby moja żona umiała się tym posługiwać i nie było uciążliwe.

0 2
  • #2 16 Mar 2014 22:00
    wojtek0995
    Poziom 27  

Znam rozwiazanie!
    Najzwyklejszy przedwzmacniacz np. Denona.

0
  • #3 17 Mar 2014 14:56
    k52
    Poziom 32  

tysszek napisał:
    i korektor Diora dla poprawy dźwięku.
    Chodzi też oto żeby moja żona umiała się tym posługiwać i nie było uciążliwe.

Chyba lepiej dla dźwięku i żony kupić solidny wzmacniacz który będzie prosty w obsłudze , będzie miał (a ma ) więcej niż 4 wejścia i regulację tonów. Kolejny element na torze dźwięku, na nic dobrze nie wpłynie, poza kolejnymi kabelkami i degradacją dźwięku przez chiński wynalazek .
    Co takiego nabroili realizatorzy dźwięku na płytach, filmach że chcesz to zniszczyć , sorry poprawić, korektorem diory ? :D

0