Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Miele WKG 130 WPS -jak ustawić twindos

waldidab 16 Mar 2014 21:24 3726 11
  • #1 16 Mar 2014 21:24
    waldidab
    Poziom 8  

Witam
    potrzebuję instrukcję obsługi po polsku do zmywarki
    Bosch SMS 69 N 42
    i pralki Miele
    WKG 130 WPS
    jest to pralka z serii W1
    ,mianowicie nie mogę ustawić w tej pralce obsługi funkcji twindos.Dzwoniłem do serwisu miele to powiedzieli że jak na razie nie posiadają do takich pralek instrukcji ponieważ jeszcze nie ma ich na polskim rynku,nie wiem co by się stało jeżeli bym wezwał serwis do naprawy tej pralki
    Jeżeli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę i zarazem duże dzięki z góry

0 11
  • #2 19 Mar 2014 17:41
    waldidab
    Poziom 8  

waldidab napisał:
    Witam
    potrzebuję instrukcję obsługi po polsku do zmywarki
    Bosch SMS 69 N 42
    i pralki Miele
    WKG 130 WPS
    jest to pralka z serii W1
    ,mianowicie nie mogę ustawić w tej pralce obsługi funkcji twindos.Dzwoniłem do serwisu miele to powiedzieli że jak na razie nie posiadają do takich pralek instrukcji ponieważ jeszcze nie ma ich na polskim rynku,nie wiem co by się stało jeżeli bym wezwał serwis do naprawy tej pralki
    Jeżeli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę i zarazem duże dzięki z góry

No widzę że nikt nie potrafi mi pomóc w ustawieniu w tej pralce miele twindosu

0
  • #3 19 Mar 2014 21:42
    dymbol1992
    Poziom 18  

Cześć

Masz nadal problem z ustawieniem twin dos?

Moge pomuc odezwij się na e-mail dymbol(malpa)t-online.de

Pozdrawiam

Moderowany przez movzx:

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.
    Ostrzeżenie.

0
  • #4 21 Mar 2014 07:59
    waldidab
    Poziom 8  

dymbol1992 napisał:
    Cześć

Masz nadal problem z ustawieniem twin dos?

Moge pomuc odezwij się na e-mail dymbol(malpa)t-online.de

Pozdrawiam

Witam
    Kolega dymbol1992 pomógł mi rozwiązać ten problem
    Zamykam temat

0
  • #5 21 Mar 2014 21:42
    movzx
    Poziom 39  

Szkoda tylko że Kolega nie podzielił się tą wiedzą z innymi. Być może wymagam zbyt wiele.

0
  • #6 22 Mar 2014 13:00
    waldidab
    Poziom 8  

movzx napisał:
    Szkoda tylko że Kolega nie podzielił się tą wiedzą z innymi. Być może wymagam zbyt wiele.

Witam
    Ustawienia są w j.niemieckim i ja nie potrafię tego ustawić sam a udało mi się ustawić twindos z pomocą kolegi dymbol1992 i jeżeli masz taki sam problem to zgłoś się do niego ,ja nie znam niemieckiego i nie będę wypisywał tutaj bzdur ,bo napisać tutaj na forum to trzeba być pewnym co się pisze aby inni mogli z tego skorzystać,a nie chcę wprowadzać ludzi w błąd

0
  • #7 22 Mar 2014 13:51
    movzx
    Poziom 39  

Nie taka jest idea forum, żeby pomagać sobie na PW. Jeśli ustawienia są tylko po niemiecku, to można zamieścić w tym języku - kto chce, ten będzie miał okazję się wysilić i przetłumaczyć sobie.

0
  • #8 22 Mar 2014 15:11
    dymbol1992
    Poziom 18  

Z tłumaczeniem dokładnych ustawień po niemiecku jest trochę ciężkie i czasochłonne ale rozmawiałem dzisiaj przy okazji z naszym partnerem z miele i ma mi podesłać polską instrukcje obsługi w .pdf zaraz jak ją otrzymam to zamieszczę ją na forum.

Jeżeli ktoś z forumowiczów potrzebuje polską instrukcje obsługi dla urządzeń marki Miele to dzwońcie bezpośrednio na niemiecki numer 08002244666 (trzeba mówić po niemiecku) i wystarczy poprosić o Polską wersje językową.
    Niemiecki serwis jest o wiele milszy i wysyłają instrukcje bezproblemowo.

Pozdrawiam

Dołączam do postu aktualnie instrukcje w języku niemieckim

0
  • #9 05 Kwi 2014 20:40
    pawkoc
    Poziom 2  

Mam pytanie czy w tej pralce można ustawić język polski? Bo akurat jestem zainteresowany kupnem takiego urządzenia.

0
  • #10 07 Kwi 2014 10:39
    waldidab
    Poziom 8  

Witam
    w tej pralce jest kilka języków do ustawienia ale polskiego niema

0
  • #11 08 Kwi 2014 09:11
    SERWIS-MIELE
    Poziom 10  

To te pralki to jakaś porażka ,MIELE załatwia swoich klientów po 1 trzeba ich detergenty kupować (co nie jest tanie)po 2 brak Polskiego jezyka to nie dopuszczalne chyba ze pralki są kupowane za granica i produkowane na inny rynek ale powinni to juz zmienić i wgrywać wszystkie języki.

0
  • #12 10 Sie 2015 19:29
    agapl1
    Poziom 1  

Kupujac pralke Miele od razu otrzymujesz dwa pelne pojemniki z plynami do prania + 2 kapsulki do prania +1 kapsulke do plukania ( wszystko na probe ) . Dodatkowo dolaczone sa puste pojemniki do ktorych mozesz wlac swoj plyn do pranie ( Ariel,Persil itp ) . Mowie w tej chwili o automatycznym dozowaniu plynow do prania . W tej chwili jest tez promocja ze po zarejestrowaniu sie dostajesz zapas plynow do prania na rok. Jezeli chcesz tak jak w tradycyjnych pralkach sam wlewac plyn do prania i plukania to tez jest taka mozliwosc.
    Wiec nie jest tak jak twierdzisz ze "Miele zalatwia swoich klientow"
    Fakt , brak jezyka polskiego w pralce i w instrukcji. Ale wystarczy zadzwonic do Miele.de i poprosic o instrukcje po polsku.Jest i wysylaja.

0