Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie kina domowego sony do tv i dekodera

xSavian 16 Mar 2014 23:00 2241 3
  • #1 16 Mar 2014 23:00
    xSavian
    Poziom 2  

Witam! Jestem nowy na forum i na razie nie ogarniam.
    Mam problem z podłaczeniem kina domowego sony bdv e2100 z dekoderem i tv. A wiec problem jest w tym ze kino domowe posiada tylko hdmi i 2 chinche bialy i czerwony a tv posiada tylko wejscie euro scart i 3 chinche i mini jack a dekoder dvbt posiada wejscie euro scart hdmi i 3 chinche. Problem w tym bo chciałbym uzyskac obraz z kina domowego na tv. Jak sie nie da z obrazem to chociaż żeby dźwięk z tv był przekierowywany na kino domowe.Przepraszam za błędy. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

0 3
  • #2 17 Mar 2014 10:23
    mihal2002
    Poziom 43  

Kolego NIC nie wiadomo z twojego opisu!

Jak podłączyć? Kino z TV? Bo nie wiadomo co za TV posiadasz! Dekoder z TV poprzez kabel euro. A w jakim celu dźwięk z TV do kina? Chyba raczej z dekodera 2 x RCA biało-czerwony kabel.

0
  • #3 17 Mar 2014 20:26
    xSavian
    Poziom 2  

Telewizor marki philips (gruby) dekoder marki ariva a kino domowe sony bdv e2100.
    Dekoder mam połączony z telewizorem poprzez kabel euro. Podpiołem też kino domowe z dekoderem przez kabel 2x RCA czerwony i biały i nie zadziałało. Pozdrawiam !

0
  • #4 17 Mar 2014 21:06
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

xSavian napisał:
    A wiec problem jest w tym ze kino domowe posiada tylko hdmi

xSavian napisał:
    a tv posiada tylko wejscie euro scart

xSavian napisał:
    Problem w tym bo chciałbym uzyskac obraz z kina domowego na tv.

Konwerter sygnału HDMI-Euro, koszt od 300 zł do ~...
    xSavian napisał:
    Jak sie nie da z obrazem to chociaż żeby dźwięk z tv był przekierowywany na kino domowe

Skoro piszesz, że tv jest "gruby", to jakiej podpowiedzi oczekujesz?.

0