Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Komputer - buczenie w g這郾ikach

17 Mar 2014 16:48 801 1
  • Poziom 1  
    Witam,

Nie wiem od czego zacz望 - ale mo瞠 od pocz徠ku.

Mia貫m postawiony system Win 7 64 i wszystko by這 ok. Po przeinstalowaniu systemu(format) problem z buczeniem wyst徙i. Tzn. mam pod陰czone g這郾iki do komputera i jak je rozg這sz ponad po這w to s造sz lekkie buczenie. Jak nagrywam d德i瘯 prog. audacity i nic nie m闚i to to buczenie si r闚nie nagrywa. Najgorsze jest to, 瞠 jak od陰czam moje g這郾iki od komputera to to buczenie nadal wyst瘼uje (oba i komp i g這郾iki pod陰czone do tej samej listwy).
    Pr鏏owa貫m ju wszystkich (chyba) sposob闚, od przeinstalowania sterownik闚 (kt鏎ych de facto nie 豉two jest znale潭 pod win7 64, a mianowicie mowa o karcie d德i瘯owej SoundMax Integrated Digital Audio - jak kto ma jakie 廝鏚這 z kt鏎ego mo積a zassa to by豚ym zobowi您any), po czyszczeniu i sprawdzaniu kabli i p造ty g堯wnej - na tyle na ile oczywi軼ie by貫m w stanie i umia貫m.

Jak kto ma jaki pomys co jeszcze m鏬豚ym zrobi to prosi豚ym o jakie rady. Dodam jeszcze tylko, 瞠 problem jest identyczny w komputerze stoj帷ym w drugim pokoju. Ale tak jak pisa貫m wcze郾iej, przed reinstalk systemu, problem nie wyst瘼owa. Pami皻am, 瞠 na samym pocz徠ku (na starym systemie) problem by identyczny ale co nacisn掖em, zainstalowa貫m, czy zrobi貫m cokolwiek innego czego oczywi軼ie nie pami皻am i problem usta.

Z g鏎y dzi瘯i za pomoc,
    Pozdrawiam,
    Piotrek
  • Poziom 9  
    Je郵i to laptop to najnowsze sterowniki s na stronie producenta. To jaki ThinkPad czy stacjonarny?