Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka do sporadycznego drukowania

17 Mar 2014 16:51 1326 3
  • Poziom 11  
    Witam. Od czasu do czasu zaskakuje mnie konieczność wydrukowania jakiegoś dokumentu bądź po prostu kilku stron tekstu. Mieszkam w małej miejscowości i jakikolwiek punkt ksero, to dość daleka podróż. A znajomi na ogół "nie mają już tuszu" Uznałem więc, że czas sobie sprawić jakieś urządzenie drukujące. Generalnie nie potrzebuję ani skanera, ani kopiarki tylko coś do drukowania, nawet niekoniecznie w kolorze, bo bez tego też raczej bym się obył. Budżet bardzo skromny, bo w granicach 150zł, może ciut więcej. Nie musi być to nowa drukarka, zresztą za te pieniądze chyba nie sposób kupić coś nowego.

Nurtuje mnie inna rzecz, czy w moim przypadku lepiej wybrać drukarkę atramentową czy laserową. Myślałem o atramentowej HP D1420, na popularnym portalu aukcyjnym egzemplarze powystawowe do dostania za 35zł+80zł za oryginalne tusze+oczywiście wysyłka, czyli w sumie pewnie coś koło 150zł. Zamiast oryginalnych tuszy można kupić zamienniki, co wyjdzie znacznie taniej.
    Ale może lepiej jednak kupić jakąś używaną laserówkę?
  • Poziom 22  
    ML-1640 w której można "zatrzymać" licznik wydrukowanych stron i tylko sypać proszek kupiony za 25zł wystarczający na tysiące stron. Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Najtańsza z nowych:
    http://www.morele.net/drukarka-laserowa-xerox-phaser-3040v-b-441336/
    Nie wiem jak z wytrzymałością, sam kupiłem sobie taką, mało drukuję, drukuje ładnie i szybko. Zamienniki 2200/5% sa po ok 30zł, lepsze na np morele bodajże 90zł (a przynajmniej z definicji lepsze)
    Nie wiem dlaczego nie ma kodu rabatowego, jak coś to dzwonić niech zrobią zamówienie w cenie 177zł
  • Poziom 11  
    Kupiłbym coś nowego, ale chyba na to moje okazjonalne drukowanie wystarczy jakaś używka. Właśnie ten Samsung ML-1640 wygląda dobrze, nawet można ją tanio kupić, więc chyba właśnie czegoś takiego będę szukał.