Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp655 - sterowniki bluetooth nie można zainstalować

kriss2106 17 Mar 2014 17:05 1365 3
  • #1 17 Mar 2014 17:05
    kriss2106
    Poziom 9  

Witam! Mój problem polega na tym że, nie mogę zainstalować sterowników bluetooth gdyż, wywala komunikat że, nie wykryto urządzenia bluetooth. Wszystko niby jest dobrze ikona na pasku jest ale, nie mogę znależć zadnego urządzenia np telefonu ani zainstalować tych najważniejszych sterów. Proszę o pomoc bo już nie mam do tego głowy. Pozdrawiam. Z góry dzięki :) hp655 - sterowniki bluetooth nie można zainstalować hp655 - sterowniki bluetooth nie można zainstalować hp655 - sterowniki bluetooth nie można zainstalować

0 3
  • #2 17 Mar 2014 23:35
    actin
    Poziom 33  

Pytanie pierwsze : masz ten bluetooth?
    W tych laptopach był taki problem, że połowa miała ten moduł a druga połowa już nie. Możesz też podać identyfikator sprzętu. Wiem o czym piszesz, sam kupiłem ten laptop mamie i w specyfikacji ten moduł był, ale realnie już nie.
    Z tego co widzę masz tylko kartę WI-FI, lecz dla pewności wklej ten identyfikator.

0
  • #3 18 Mar 2014 14:24
    kriss2106
    Poziom 9  

actin napisał:
    Pytanie pierwsze : masz ten bluetooth?
    W tych laptopach był taki problem, że połowa miała ten moduł a druga połowa już nie. Możesz też podać identyfikator sprzętu. Wiem o czym piszesz, sam kupiłem ten laptop mamie i w specyfikacji ten moduł był, ale realnie już nie.
    Z tego co widzę masz tylko kartę WI-FI, lecz dla pewności wklej ten identyfikator.

Bluetooth jest na pewno, ponieważ jak kupiłem tego lapka to był na nim win 8 i wszytstko było ok ale, gdy zszedłem na 7 przestał działać. Qualcomm Atheros QCA9565 802.11b g n WiFi Adapter , to jest karta wifi i bluetooth razem. Dzięki za odzew :)

Dodano po 5 [godziny] 23 [minuty]:

rozpakowałem plik exe i zainstalowałem sterowniki ręcznie ale nadal nie mogę zainstalować tego na zdjęciu próbowałem na wyłączonym i na włączonym bluetooth ale, dalej to samo. Po jakimś czasie wywala komunikat że, nie znaleziono urządzenia bluetooth...:/ nie wiem, czy to ważne ale, jak włączam bluetooth to wywala komunikat ,,uruchamianie urządzenia bluetooth ,,czyli prawie wszystko niby jest dobrze. Juz nie mam głowy do tego :/
    hp655 - sterowniki bluetooth nie można zainstalować

0
  • #4 03 Kwi 2015 18:58
    kriss2106
    Poziom 9  

W końcu się udało :D gdyby ktoś potrzebował:
    Link
    Zamykam temat.

0