Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie interkonekty?kenwood basicM2,Nad910,kenwood dp1100D,audiotrak prodigy7.1.

przemas190192 17 Mar 2014 21:56 948 1
  • #1 17 Mar 2014 21:56
    przemas190192
    Poziom 6  

Witam stoję przed wyborem kupna dobrych kabli ''konektów'' do mojego sprzętu, oczywiście na tyle dobrych, by po prostu nie tracić walorów dźwiękowych jakie może zaoferować sprzęt, więc proszę o pomoc w doborze (żeby miało to sens.)Wiem że kable nie grają, ale potrafią ograniczać możliwości dźwiękowe. Sprzęt jaki posiadam to (Amp Kenwood basic m2, preamp Nad910, Cd kenwood dp1100d,karta dźwiękowa w komputerze audiotrak prodigy7.1, kolumny infinity sm150, do tego korektor kenwood ge1100, ale używany czasem, do minimalnego podbijania najniższego basu, przy cichym słuchaniu.Z opinii w internecie na temat kabli, wnioskuję że warto wymienić ze zwykłych, (w moim wypadku, jeden jakiś thomson, następny cabletech, i kolejny najzwyklejszy cinch).I Czy ma sens kupno lepszych kabli głośnikowych do kolumn, na razie są zwykłe OFC o przekroju 2x2,5, myślę że po kupnie intrerkonektów, kable głośnikowe również będą do wymiany?. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

0 1
  • Sklep HeluKabel
  • #2 18 Mar 2014 12:14
    k52
    Poziom 32  

przemas190192 napisał:
    Wiem że kable nie grają, ale potrafią ograniczać możliwości dźwiękowe. .

Czyli jednak potrafią :D Więc czemu się wstydzisz że słyszysz, albo wiesz że tak jest ? :D
    Zostałbym przy głośnikowych. Natomiast co do cinchy pokombinuj, ważne by były ekranowane, ale to pewnie wiesz. Z tańszych nazwijmy to neutralnych może prolink exclisive, fitura.Klotz 110 ma podobną ładną głębię i kosztuje koło 50zł, sommery są dość jasne też 40-50zł na neutrikach. Te kable mają raczej tzw. standardową budowę trochę jak kabel antenowy koncentryczny, jak chcesz nieco bardziej markowo może qed, audioquest itp. tam już idą dwie żyły i oplot ekranowy.

0