Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam pliku AVT1253.pcb nie pdf

peloks 18 Mar 2014 18:03 1401 6
Altium Designer Computer Controls
    peloks
    Level 27  
    Witam, jak w temacie, z góry dziękuje za udostępnienie pliku.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Altium Designer Computer Controls
  • Helpful post
    PPK
    Level 27  
    Jeśli to z OrCad'a, to może jest DSN (schemat)? Mogę wygenerować PCB z autoroutera.
  • Altium Designer Computer Controls
    peloks
    Level 27  
    Wygląd płytki w artykule EP wskazuje na Protela , którego używam na co dzień.
    Chodzi mi o małą modyfikacje układu, a tak zmuszony byłbym do zaprojektowania PCB od nowa.
    Dziękuję za zainteresowanie.
    kw48
    Level 25  
    Witam.
    Czy temat jeszcze aktualny? Jeśli tak, to mogę Ci wysłać obrazek ścieżek z EP 11/99 (z usuniętymi zarysami elementów) przerobiony na PCB za pomocą programu BMP2PCB. Wrzucasz go do Protela i na jego tle bardzo szybko rysujesz normalną płytkę.
    peloks
    Level 27  
    kw48 wrote:
    Witam.
    Czy temat jeszcze aktualny? Jeśli tak, to mogę Ci wysłać obrazek ścieżek z EP 11/99 (z usuniętymi zarysami elementów) przerobiony na PCB za pomocą programu BMP2PCB. Wrzucasz go do Protela i na jego tle bardzo szybko rysujesz normalną płytkę.
    Poproszę o pik.
  • Helpful post
    kw48
    Level 25  
    Plik AVT1253.pcb trzeba otworzyć w Protelu 99SE. Pojawi się na warstwie MidLayer2, którą trzeba uwidocznić. Wtedy trzeba przejść na warstwę Bottom i na tle rysunku kłaść komponenty, punkty i ścieżki. Po zrobieniu płytki rysunek na MidLayer2 można skasować albo ukryć. Ten rysunek też można edytować, ale nie ma to sensu, bo składa się z kilku tysięcy poziomych ścieżek o szerokości 2 milsy. W ten sposób program BMP2PCB przetwarza bitmapę. Rysunek pcb otwierają tylko programy Protela jak 99SE, TraxMaker, Protel Design System i być może AutoTrax.
    peloks
    Level 27  
    Dzięki, :D temat zamykam.
pcbway logo