Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Epson Stylus Photo 1500W - Wszystkie lampki tuszów świecą

mag9lubuskie 18 Mar 2014 21:27 1920 1
    mag9lubuskie
    Level 10  
    Witam,

mam taki problem - ostatnio rozbierałem głowicę w mojej 1500W. Od tego czasu mam taki problem, że drukarka nie czyta mi żadnych tuszy. Ciągle świeci mi wszystkie 6 diod od tuszy. Próbowałem różnych czipów od CISSów i nic nie pomaga.

Znajomy zasugerował mi, że problemem może być płytka Epson Stylus Photo Cartridge chip board CSIC - (ta z załącznika), która sczytuje czipy, bo jak składałem karetkę to podobno krzywo podłączyłem taśmę i podobno to mogło ją spalić. I tu mam prośbę o podpowiedź - czy rzeczywiście to może być powodem tej usterki?

Jeśli to może być powód to możecie mi podpowiedzieć gdzie taką płytkę mogę kupić? Do Epsonów 1380/1400 mogę znaleźć ale do 1500W już nie.

-- Update --

CSIC zamówiony, dam znać po wymianie czy pomogło - gdyby ktoś potrzebował numeru części 1500w to w załączeniu wrzucam szkic z oznaczeniami
    luszyn5
    Level 1  
    Witam, mam taki sam problem z tym że z zupełnie nową drukarką i z systemem stałego zasilania CISS (zainstalowałem wszystko prawidłowo i kardridże też oczywiście są dociśnięte a mimo wszystko wszystkie kontrolki się świecą. Byłbym bardzo wdzięczny za jakąś podpowiedź jeśli Tobie się udało usunąć ten problem.