Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Inspiron 15R - przerywanie pobierania, niepoprawne wczytywanie stron

19 Mar 2014 12:17 807 2
  • Poziom 6  
    Witam wszystkich. Jestem tu nowy i jeśli wybrałem zły dział to przepraszam. Mój problem pojawił się wczoraj, gdy używając google chrome wyskoczył komunikat, że jakaś wtyczka została uszkodzona. Od tego czasu nie mogłem obejrzeć nic na youtube, a grafika na stronach nie wyglądała tak jak powinna. Odinstalowałem więc przeglądarkę, zaktualizowałem jave i flash'a. Używając IE chciałem pobrać Firefox'a jednak każde rozpoczęcie pobierania kończyło się w okolicach 94% i ściąganie zostało przerywane (tak samo działo się również w przypadku innych plików). Ponadto niektóre strony nie wczytywały się w ogóle lub nie za pierwszym razem (trzeba było odświeżać). Przeczyściłem komputer CCleaner, puściłem skanowanie (używam Avast'a), przeinstalowałem sterowniki od karty sieciowej, ustawiałem DNS'y - nic z tego nie pomogło. Nadal nie mogę wczytać niektórych stron, nie mogę otworzyć wszystkich filmów na YT, pobieranie albo się zatrzymuję albo kończy w połowie (tak jakby gubił pakiety (?) ). Byłbym wdzięczny jeśli ktoś zainteresowałby się moim problemem.
  • Poziom 30  
    Jakie masz łącze z internetem i jaka prędkość internetu?
  • Poziom 6  
    Kablówka, 10Mb/s - myślę, że nie ma to wpływu