Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EWT 10420W - Kasowanie błędu EA6 jak?

19 Mar 2014 17:02 6492 6
  • Poziom 10  
    Witam
    potrzebuję informacji w jaki sposób można skasować błąd EA6 w pralce. Przelutowałem pozycjometr ale błąd nadal wyskakuje, nie zniknął. Możecie podać kombinację aby skasować ten błąd?
    Pozdrawiam i dzięki za pomoc PILNE!!! :)
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    OK
    Dzięki szukałem ale i tak nic nie było.
    Pozdrawiam

Rozmawiałem z serwisantem a on powiedział że trzeba go skasować dlatego się pytam a on powiedział że jak sobie w necie znalazłem jaki to jest błąd i co się zepsuło to mogę sobie poszukać w necie jak kasuje się ten błąd!
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    wchodzisz w tryb serwisowy i na pozycji kiedy wyświetla ci się bład EA6 wciścin jednocześnie i przytrzymaj do skasowanie błedu przyciski start i ten obok ( opóźnienie czasu startu )
  • Poziom 10  
    CAConcept napisał:
    wchodzisz w tryb serwisowy i na pozycji kiedy wyświetla ci się bład EA6 wciścin jednocześnie i przytrzymaj do skasowanie błedu przyciski start i ten obok ( opóźnienie czasu startu )

Sprawdzę i dam znać dzięki serdecznie
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Witam
    Błąd skasowałem pralka się uruchomiła ale niestety po paru minutach błąd znowu wyskoczył i problem nie zniknął.
    Skończyło się na przyjeździe serwisu. Koszt naprawy z dojazdem do domu 160zł. Okazało się, że szczotki na silniku się skończyły.
    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
    Temat zakończony.