Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera WAECO RV-27/N brak kabla

szmigi 19 Mar 2014 22:41 2052 0
  • #1 19 Mar 2014 22:41
    szmigi
    Poziom 1  

Witam
    Dziś dostałem w swoje ręce kamerę cofania Waeco RV-27/N, tylko jednyny minus jest taki iż około 10 cm za obudowa jest ucięty kabel. Mam pytanie gdyż po rozebraniu tej kamerki są 2 gniazda jedno na 2 piny ( tu dochodził na bank żółty kabel z zewnątrz, gdyż mam ten kabel wraz w damska wsuwką na pina i na 100 procent idzie on tam tylko nie wiem w który z pinów; oraz czerwony kabel który po rozkręceniu obudowy był tylko w środku bez tej złączki na pina) oraz 2 gniazdo na 4 piny (kable koloru: zielonego, czarnego (do czarnego wchodzi też płaszcz z nieizolowanego drucika jak np w telewizyjnym kablu idzie masa po tym), niebieskiego, bezbarwny płaszcz). Proszę o pomoc jak sprawdzić działanie tej kamery wiem że jest na 12 volt gdzie podłączyć zasilanie czy ten żółty kabel do gniazda na 2 piny ? oraz który z tej większej kostki kabel odpowiada za video oraz audio tak abym mógł wykorzystać tą kamerę do monitoringu po podłączenia do tv.
    Proszę o pomoc ewentualnie o jakieś wskazówki jak zacząć ten temat aby uruchomić kamerę. Kamera WAECO RV-27/N brak kabla Kamera WAECO RV-27/N brak kabla Kamera WAECO RV-27/N brak kabla

0 0