Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

YT - Czarny ekran - Youtube.

20 Mar 2014 08:11 3825 4
 • Poziom 7  
  Witam,

  mam problem z odtwarzaniem filmików na Youtube'ie. Za każdy razem, gdy chcę któryś z nich otworzyć, w miejscu filmu pojawia się czarny ekran. Coś w tym stylu:
  YT - Czarny ekran - Youtube.

  Chciałbym zauważyć, że wczoraj wszystko działało poprawnie. Dziś włączyłem laptopa, nastąpiła się szybka, automatyczna aktualizacja (posiadam Windows 8.1), restart systemu i wtedy pojawił się ten problem. Proszę o pomoc.

  (Laptop to Lenovo G500 jakby ktoś chciał wiedzieć)
 • Specjalista Sieci, Internet
  Utwórz nowe konto windows, zaloguj i sprawdź na nowym koncie.
 • Poziom 7  
  Na nowym koncie Windows działa poprawnie. Ale czy to oznacza, że co aktualizację będę musiał robić nowe konto? Jest jakiś sposób, aby na aktualnym pozbyć się czarnego okna?

  Dodano po 30 [minuty]:

  Pobrałem przeglądarkę "Mozilla Firefox", obraz jest. Wina leżała po stronie przeglądarki Chrome... Ale pojawił się kolejny problem. Na Firefox'ie nie ma głosu z filmików. Jakieś pomysły..?

  Dodano po 57 [minuty]:

  Problem rozwiązany.
 • Specjalista Sieci, Internet
  Deafson napisał:
  Problem rozwiązany.

  Podaj szczegóły rozwiązania, my też chcemy coś z twojego tematu się nauczyć.
 • Poziom 7  
  bogiebog napisał:
  Deafson napisał:
  Problem rozwiązany.

  Podaj szczegóły rozwiązania, my też chcemy coś z twojego tematu się nauczyć.


  Jeśli chodzi o czarny ekran, wina leżała po stronie przeglądarki "Google Chrome". Ściągnąłem przeglądarkę "Mozilla Firefox", tam wszystko śmigało jak należy. W dwóch słowach, zmieniłem przeglądarkę.

  A jeśli chodzi o dźwięk... Problemem była moja głupota :| Ściągnąłem sterowniki do karty graficznej, szukałem na wielu forach co może być problemem, grzebałem we wtyczkach przeglądarki, zmieniałem rejestry, restartowałem system, dźwięku nie było tylko na Youtube'ie ale i w całym laptopie, głośniki ani szumu nie wydawały z siebie.... Po dwóch godzinach kombinowania spojrzałem na gniazdo "jack". Okazało się, że słuchawki były podpięte przez cały ten czas... No cóż, taka mała rada na przyszłość dla innych z podobnym problemem - upewnijcie się, że nie macie podłączonych słuchawek do Waszego laptopa/stacjonarki. ^^'