Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samoczynne otwieranie się drzwiczek lodówki bosch kgn36y42

20 Mar 2014 18:27 3876 3
  • Poziom 9  
    Witajcie :) Mam problem, mianowicie podczas zamykania jednych drzwiczek od lodówki otwierają się drugie. Wydaje mi się że tworzy się w drugiej komorze jakieś podciśnienie otwierające drzwiczki. Co może być przyczyną takiego zachowania drzwiczek i jak można to naprawić ? Model lodówki to bosch kgn36y42
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Witam

Czy dzieje się tak od nowości, czy od jakiegoś czasu? Jak od jakiegoś czasu, to może został zatkany lodem jakiś otwór służący do wyrównania ciśnień? Też mam lodówkę Boscha i zamrażalnik jakiś mocno szczelny był. Ciężko otwierało się drzwiczki bo podciśnienie skutecznie je trzymało. Było tak od samego początku więc zdecydowałem się zrobić otwór w uszczelce umożliwiający wyrównanie ciśnień i teraz drzwiczki wreszcie otwierają się przyjemnie.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Niestety od jakiegoś czasu tak się dzieję, i wcześniej było właśnie tak ze drzwiczki ciężko się otwierało a obecnie jest jakby łatwiej je otworzyć. A problem głównie polega na tym że jak zamykam drzwi od chłodziarki drzwiczki od zamrażarki się same otwierają, a każdorazowe domykanie jest doś irytujące
  • Poziom 9  
    Lodówka sama po pewnym czasie zaczęła działać prawidłowo (pewnie był zatkany otwor odpowiadający za wyrównanie ciśnien)