Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

siemens mt50 (nie trzyma bateria)

07 Kwi 2005 19:14 1333 6
  • Poziom 11  
    Mam problem z siemensem mt50, bateria z którą go dostałem trzymała parę godzin więc myslalem że bateria jest padnięta i kupiłem nową i ta nowa zachowuje się podobnie trzyma parę godzin. ładowałem go 12 godzin pare razy i bez efektu na wyświetlaczy po włączeniu telefonu wskazywała niepełną naładowaną baterię lub wogule nie naladowaną. Ładowarka jest od simensa c25 jest taka sama jak do mt 50. moim zdaniem ma jakieś problemy zładowaniem może za wcześnie wyłancza ladowanie bateri gdy jest jeszcze nienaladowana. niewiem w czum rzecz
  • Poziom 16  
    musisz odpowiednim programem zrobic kalibracje baterii lub wgrac full flasha ze sprawnego fona
  • Poziom 11  
    jak to zrobić ?
    ile to by kosztowało w serwisie?
  • Poziom 27  
    zalezy od miasta ale kolo 20-30zl
  • Poziom 13  
    uwazaj tez na nieorginalne ladowarki bo sa z nimi problemy
  • Poziom 12  
    Podłączamy wyłączony telefon do kabla.
    Odpalamy Siemens Sensors Tools v1.1.
    Po ok 5 sek. na krótko wciskamy power w telefonie.
    Na wyświetlaczu pojawi się napis Servis Mode.
    Kliknij Read File i otwórz odpowiedni plik BLK.
    Teraz wystarczy tylko wcisnąć Write Phone i już mamy nowe ustawienia.
    Po tym zabiegu wskazane jest podłączenie telefonu do ładowarki na 12h!

UWAGA!!! Może się zdarzyć że po załadowaniu nowych ustawień bateria zachowuje się dziwnie tzn. bardzo krótki czas czuwania, wyłącznie się telefonu itp. - jest to normalne zachowanie ponieważ nie każdy telefon może mieć takie same parametry baterii - w takim wypadku należy testować inne pliki i ustawienia.
  • Poziom 12  
    tzn czy mozna wiedziec co w nieorginalnych ladowarkach jest nie tak ja mialem kontakt z kilkoma z ruznych okresow i wszystkie byly ok