Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 sw 2005 nowy przewód światla cofania

21 Mar 2014 08:02 3684 7
  • Poziom 9  
    Mam pytanko,posiadam auto Peugeota 307 sw po lifcie 2005 1,6 hdi 110 km,nie świeci mi się światło wsteczne i chciałem pociągnąć osobny przewód ponieważ nie mam napięcia na kostce od włącznika, który umieszczony jest na skrzyni biegów. Czy wie ktoś jak to zrobić, na którym pinie w bsi jest to światło wsteczne?
  • Poziom 43  
    marcelik14 napisał:
    nie mam napiecia na kostce od wlacznika

Tam nigdy nie było zasilania, włącznik podaje masę do modułu obok akumulatora a ten wydaje polecenie do BSI żeby włączył światła.
  • Poziom 9  
    jak odepne wtyczke od wlacznika i zaloze zworke to po wlaczeniu zaplonu powinno zapalic sie swiatlo cofania a nie zapala sie,tam przychodza dwa przewody i na jednym powinno byc napiecie bynajmiej tak mi sie wydaje,a ze sie nie zapala gdzies mam nielacz i poprosytu zeby nie rozwalac calej pulki chce pociagnac nowy przewod
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    wlasnie zwarlem przewody zapalilem silnik i nie swieca sie,jeszcze sprawdze czy jest masa na przewodach,moze cos sie odlaczylo,nie wiem pod ktore piny sa w bsi sa podlaczone
  • Poziom 9  
    sprawdzilem,masa na jednym przewodzie jest,ale jak zwarlem przewody to swiatlo cofania nie zapalilo sie.chcialem przedzwonic przewod ktory jest pociagniety od lampy do bsi,tylko nie wiem pod ktory pin jest podpiety?
  • Poziom 43  
    Odczytaj numer na kablu przy lampie i szukaj takiego samego przy bsi.
  • Poziom 9  
    przewody z lamp do bsi przedzwonilem i sa wporzadku,od czujnika do bsm tez sa wpozadku ,czujnik nowy, od bsm do bsi tez przewody sa ok wiec juz zgupialem,podlaczylem do kompa i nie wykazuje zadnych bledów,zarowka jest dobra sam juz nie wiem co mam robic