Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP DJ F2280 - Skanowanie z bladym paskiem

Erni90 21 Mar 2014 13:12 1185 1
  • #1 21 Mar 2014 13:12
    Erni90

Poziom 20  

Witam, mam drukarkę która skanowała z plamą na środku, widać to było tylko podczas skanowania do komputera, kopiowanie kartek z drukarki było ok. Skaner wyczyściłem, całą szybę od środka, tą naklejkę czarno-białą też wyczyściłem pomimo tego że była czysta, drukowało z żółtym tłem, okazało się że taśma która idzie do skanera ma zaśniedziałe styki, wyczyściłem wszystko jest ok ale nie do końca, skanuje dobrze z małym mankamentem- po lewej stronie kartki ok 5cm poziomy pasek- przez całą długość ma jaśniejsze kolory, widać równą linie gdzie kolory są słabsze, wymieniłem już taśmę od skanera, skaner, czyściłem wszystko dokładnie kilka razy i dalej to samo, nie wiem co robić czy to problem z płytą główną? Kabel usb raczej jest ok bo ten jasniejszy pasek widać nawet przy kopiowaniu.

Najważniejsze ten pasek jest widoczny tylko przy skanowaniu obrazu, skanując czarno-biały tekst nie widać żadnego problemu.

0 1
  • #2 24 Mar 2014 14:36
    Erni90

Poziom 20  

Problem rozwiązany, zimny lut na płycie głównej. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam

1