Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

około 40 cali najlepszy obraz do 1800zł

Bazuch 21 Mar 2014 14:33 1560 13
    Bazuch
    Level 9  
    2metry, kablówka UPC priorytetem jak najładniejszy obraz reszta się nie liczy.

Toshiba 40L7335

Sharp 39LE752

panasonic 39e6e

sharp 39le350

philips pfl3108
    jacekko63
    Level 31  
    Proponuję Samsung UE40F5300, UE40F5500 lub Panasonic TX-L42E6.
    1 PAWEL
    Level 42  
    Zainteresuj się TV serii 6000 mają lepszą matrycę od serii 5000 Samsung UE40F6270 około 1840 zł.
    Bazuch
    Level 9  
    42e6 nie wchodzi w grę bo przekracza budżet w sklepach stacjonarnych. To samo samsungi serii F6xxx

Pozostaje w takim razie Panas 39e6e vs SAMSUNG UE39F5500

Który oferuje najładniejszy obraz w klasie do 40'' 1800zł?

Odrzuciliście:

Toshiba 40L7335

Sharp 39LE752

Mam rozumieć, że mimo natywnej matrycy 100hz oferują gorszą jakość obrazu?
    1 PAWEL
    Level 42  
    Bazuch wrote:
    kablówka UPC

Upewni się czy Panasonic 39e6e będzie działał z kartą Cl+.
    Bazuch
    Level 9  
    Złącze CI (Common Interface) x1 ze strony panasonica

Wracając do jakości obrazu. Jest coś lepszego w tym segmencie cenowym i calowym?
    User removed account
    Level 1  
    Bazuch
    Level 9  
    Pojechałem zatem do saturna po tego 39e6 bo był w dobrej cenie. 1619zł, a na allegro najtaniej 1530zł z wysyłką. Okazało się, że mają ostatnią sztukę. Powiedziałem, że wezmę, ale muszą opuścić. Zaproponowali 1560zł. Zgodziłem się. PO 20 minutach okazało się, że nie mają do niego papierów, pilota, kartonu i nie mogą mi sprzedać. Sprzedawca powiedział, że zaproponuje mi coś lepszego. Pomyślałem, że posłucham. Najpierw zaproponował SONY KDL-40R471A. Zapytałem jaki jest sens kupowanie droższego tv bez smarta i wifi? Jego odpowiedź: UWAGA ! ! ! ! "Ale wie Pan, z tego i tak się prawie nie korzysta. Z danych wynika, że w polsce sprzedaje się najwięcej smart tv, a później prawie nikt z tego nie korzysta" Usilnie stałem przy swoim, pytając jaki jest ekonomiczny sens kupowanie czegoś gorszego za mniejszą cenę? Odpowiedział, że Sony zawsze miał wyższe ceny i jest i tak już przeceniony, bo był po 1800zł.

Później jeszcze chciał mi wcisnąć LG zapytałem po co mam płacić więcej za TV z wyraźnie gorszym obrazem? Odpowiedział, że tylko trochę gorszy jest obraz.

Zakończyłem dyskusję i wyszedłem. Niech to będzie przestroga dla wszystkich którzy uważają, że nie warto tracić czasu na forach.

Dziękuję wam ponieważ uzbroiliście mnie w wiedzę dzięki czemu nie dałem sobie wcisnąć ciemnoty.

W związku z tym nadal pozostaje otwarte pytanie czy w klasie do 1800zł seria E6 philipsa oferuje najlepszy obraz do 40 cali? LOCOLOCO stwierdził, że tak. Czy ktoś ma inne zdanie?
    User removed account
    Level 1  
    Bazuch
    Level 9  
    tak zrobie. chcialem miec po prostu koniecznie juz na weekend. Taki juz jestem jak sobie cos ubzduram to musi byc natychmiast
    prusak75
    Level 11  
    a jeszcze jest 40f6320, z pena wszystko czyta, matyca 100Hz i smart o niebo lepszy niż w Panasie i do tego obsługuje flasha, pewnie w wiekszości stajonarnych dostępny od ręki i w zasięgu finansowym
    User removed account
    Level 1  
    prusak75
    Level 11  
    i do tego Pansonic nie aktualizuje kodeków, przynajnmniej tak twierdzi Pani z infolinii Pansonica, seria e6 to są fajne telewizorki, ładnhy obraz i ładna obudowa, tylko co kto chce, obraz w tym Samsungu można całkiem dobrze ustawić, ale po dłuższej rozmowie z Panią z infolinii Pansonica, sama stwierdziła że to chyba nie jest tv dla mnie, min dla tego ze nie mozna powiększać napisów z filmie z pena :(
    User removed account
    Level 1