Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Officejet Pro 8500A drukarka drukuje tylko po jej zrestartowaniu

kuyawiak 21 Mar 2014 15:40 2052 2
    kuyawiak
    Level 2  
    Tak jak w temacie. Krotko po uruchomieniu drukarka sie testuje, czysci glowice i mozna wtedy drukowac. Po skonczonej pracy przechodzi w stan uspienia i po ponownym wyslaniu dokumentow do drukowania pojawia sie tylko komunikat "now printing" i nic sie nie dzieje (drukarka jest podlaczona kablem ale takze laczy sie z innymi urzadzeniami przez Wi-Fi. Zmiana ustawien nic nie dala - jest na ciaglym czuwaniu i tez nie chce drukowac. Co dziwne podlaczylem (kablem) taka sama drukarke z ktora wczesniej nie bylo problemu i teraz zachowuje sie identycznie jak wyzej opisywana. Przeinstalowalem sterowniki i ciagle to samo. Macie jakas sugestie?Mam jakiegos robala czy co?
    Ibrahim_Hasan
    Level 2  
    Tak się dzieje niestety jak się używa zamienników a nie drogich oryginałów, czasami ten problem na jakiś czas ustaje, jak będzie się tak dalej działo to wystarczy anulować na wyświetlaczu drukowanie - naciśnięcie czerwonego x , a następnie otwarcie klapki od tuszy i jej zamknięcie, i problem na chwilę znika, nie trzeba restartować drukarki.
    kuyawiak
    Level 2  
    Wielkie dzieki. Problem solved. Jedna drukarka juz sie sama naprawila. A co do mojej to skorzystalem z kolegi porady i zadzialalo. A wszyscy mysleli, ze problem jest z buforowaniem.
    Niestety prawda jest, ze uzywam zamiennikow. I bede uzywal dopoki HP nie zmieni polityki odnosnie cen tuszow i co rusz to nowych modeli drukarek z niepasujacymi tonnerami czy tuszami. Chcialem kupic nowszy model HP 8600 ale sa juz inne tusze a ja mam spory zapas "starych".
    Jeszcze raz dziekuje i do milego.