Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie komputera pod tv.

IXOF 22 Mar 2014 12:39 921 9
  • #1 22 Mar 2014 12:39
    IXOF
    Poziom 18  

Witam. Chciał bym podłączyć sobie tv pod komputer, ale się nie daje. Moja karta graficzna to GeForce 9500. Podłączałem to w ten sposób, ze żółtą przejściówkę łączyłem z żółtym kablem i jedna końcówka (ta z przejściówka) do kompa, a druga, do żółtego wejścia na telewizorze. Ustawiam telewizor na AV3 i nic. No i moje pytanie dlaczego ? Szukałem już trochę i wyczytałem, ze mogę użyć kabla, który z jednej strony ma s-video i jack, a z drugiej euro (telewizor oczywiście posiada), ale za nim zakupie ten kabel chce pokombinować z tym co mam. Da się coś z tego zrobić ? Jeżeli nie, to prosił bym o wytłumaczenie dlaczego ? W necie gdzieś widziałem, ze ktoś tak podłączył i mu działało, a tu nic. I uprzedzając oczywiście próbowałem w kompie (win 7) wykrywać ekrany etc, ale nic to nie daje.

Zamieszczam zdjęcia tego, co mam ;)

Podłączenie komputera pod tv. Podłączenie komputera pod tv. Podłączenie komputera pod tv. Podłączenie komputera pod tv. Podłączenie komputera pod tv. Podłączenie komputera pod tv. Podłączenie komputera pod tv.

Pozdrawiam!

0 9
  • #2 22 Mar 2014 12:49
    matrixneo007
    Poziom 30  

A zmieniłes w karcie graficznej na 2 ekran.

Dodano po 2 [minuty]:

0
  • #3 22 Mar 2014 13:00
    IXOF
    Poziom 18  

Nie mam takiej możliwości, tzn żaden 2 ekran mi się nie wyświetla. Jest tak samo jak u Ciebie oprócz nazw oczywiście.

0
  • #4 22 Mar 2014 13:04
    matrixneo007
    Poziom 30  

Bo ja nie mam nic podpiete ?

0
  • #5 22 Mar 2014 13:07
    IXOF
    Poziom 18  

Ale ja mam podpięte, a mimo tego nic mi się nie wyświetla.

0
  • Pomocny post
    #6 22 Mar 2014 13:31
    matrixneo007
    Poziom 30  

A teraz mam.

Dodano po 21 [minuty]:

To masz źle podpięte może innym kablem spróbuj.

Dodano po 1 [minuty]:

Oczywiście w telewizorze tez music przyłączyć.

1
  • #7 22 Mar 2014 13:45
    IXOF
    Poziom 18  

Doszedłem do tego, ze jest źle, dlatego tu jestem ;)

Ale rozumiem, ze podłączenie jest dobre, i winy szukać w kablu, ewentualnie przejściówce ?

I jeszcze jedno. Bo jak szukałem info, to pisało coś czasami, ze trzeba to robić przy wyłączonych urządzeniach, ale nie wszędzie, wiec jak to jest ? Wyłączyć komp i tv, podłączyć i uruchomić sprzęty, czy jak ?

0
  • Pomocny post
    #8 22 Mar 2014 13:51
    matrixneo007
    Poziom 30