Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozłączająca się klawiatura Bluetooth

22 Mar 2014 14:54 3648 7
  • Poziom 7  
    Witam
    Mam taki mały problem Kupiłem sobie klawiaturę Gembird (KB-BT-001) komunikuje się ona z PC za pomocą Bluetooth problem w tym ze klawiatura rozłącza się po jakimś czasie i nie działa po starcie systemu żeby móc jej używać muszę ja odinstalować i sparować jeszcze raz.
    Czy miał może ktoś też taki problem i potrafił by mi poradzić co zrobić żeby klawiatura działała poprawnie ??
  • Poziom 7  
    Według tych instrukcji wszystko jest OK
    a klawiatura dalej sie rozłącza i nie startuje razem z systemem
    testowałem też jak działa z telefonami z systemem Android i wszystko działa po kilku sekundach nie używania też sie rozłącza ale po kliknieći obojętnie jakiego klawisza na telefonie pojawia sie informacja że klawiatura została podłączona i wszystko działa
  • Poziom 30  
    to powino zadziałac :)
    Właściwości/Zarządzanie energią touchpadów i myszy bezprzewodowych , zmień ustawienia (zezwalaj systemowi Windows ) używania urządzenia gdy jest nieużywane .
  • Poziom 7  
    Sorry nie mogę nigdzie znaleźć tej opcji :)
  • Poziom 7  
    Nikt nie miał nigdy takiego problemu ?? A zapomniałem dodać że PC nie ma wbudowanego bluetooth'a tylko ma adapter usb
  • Poziom 30  
    Spróbuj tego.
    Kombinacją klawiszy ESC + Q
  • Poziom 7  
    Ta kombinacja służy do parowania klawiatury z PC a to mi sie udało tylko klawiatura sie rozłącza po paru minutach i jedynym sposobem na ponowne połączenie jest odinstalowanie jej i ponowne zainstalowanie