Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] 2 centrale Panasonic z kartami i 14 telefonów Panasonic

maciek191 22 Mar 2014 17:18 2538 0
    maciek191
    Poziom 2  
    Witam, mam na sprzedaż 2 centrale Panasonic KX-TD1232CE Digital Super Hybrid System i 14 telefonów stacjonarnych Panasonic. Centrale pracowały razem w jednej firmowej sieci telefonicznej. W jednej centrali znajdują się 3 karty Panasonic: 4CO, 8EXT i 16SLC, w drugiej centrali znajduje się jedna karta 16SLC. Jeśli chodzi o telefony to jest to mieszanka różnych modeli stacjonarnych firmy Panasonic. Cały sprzęt został zdemontowany z biura, jest całkowicie sprawny. Stan wizualny bardzo dobry. Zdjęcia przedstawiają obydwie centrale i telefony, sprzedaję dokładnie ten sprzęt który jest na zdjęciach. Moja cena za cały zestaw (2 centrale + 14 telefonów) to 1400 złotych, możliwa lekka negocjacja. Sprzęt można przed zakupem obejrzeć/sprawdzić osobiście w Milanówku pod Warszawą. Zestaw wystawiony jest również na allegro, jeśli ktoś chce wyślę linka na PW, gdyż nie mogę wstawić go do tego tematu. Kontakt ze mną najlepiej poprzez PW na elektrodzie. Zapraszam [Sprzedam] 2 centrale Panasonic z kartami i 14 telefonów Panasonic [Sprzedam] 2 centrale Panasonic z kartami i 14 telefonów Panasonic [Sprzedam] 2 centrale Panasonic z kartami i 14 telefonów Panasonic [Sprzedam] 2 centrale Panasonic z kartami i 14 telefonów Panasonic [Sprzedam] 2 centrale Panasonic z kartami i 14 telefonów Panasonic [Sprzedam] 2 centrale Panasonic z kartami i 14 telefonów Panasonic
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).